Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 1 z 11
  • 0 / / 0
Nie wiem już gdzie moge szukać pomocy - w sobotę (czyli 3 dni temu) paliłem sobie z fifki mj. Robie to bardzo sporadycznie. Staf dostałem od kumpla tego co zwykle. WIec raczej zaufane zrodlo. Palilo sie milo, atmosfera byla mila i ja i P. sie pobrechtalismy. Potem polozylem sie spac, ale ustawilem sobie budzik, na za 2 godziny, bo miale mna impreze pojsc. I od tamtego dzowniacego budzika sie zaczelo... od trezech dni nie moge dojsc do siebie, chodze przymulony, czuje jakby wszystko dzialo sie obok mnie, jakbym byl po dobrych dwoch browarach, w nocy mecza mnie jakies sny, nie moge sie wyspac, ciezko mi sie rozmawia z ludzmi - nie ogarniam. Jestem coraz bardziej przerazony, ze mi sie sie we lbie cos przestawilo i juz tak zostanie. Nie wiem co mam robic. Isc do lekarza? Co mi pomoze?! Czy ktos cos takiego kiedys mial?
Uwaga! Użytkownik milosh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 86 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: k00n »
typowe objawy zakochania.
Uwaga! Użytkownik k00n nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 440 / 4 / 0
OMG. Wygląda to na fazę wstępną schizofrenii.
Zalecam: miesięczny ciąg na fencyklidynie, sporadycznie rispolept, dużo sativy i nitrazepamu, gdy będziesz przysypiał - 50mg metaamfetaminy. Z zakończeniem okresu farmaterapii polecam miesiąc przerwy, ażeby sprawdzić poprawę stanu zdrowia. W rzadko spotykanym braku znaczących zmian widzę potrzebę powtórzenia kuracji.

Z poważaniem Dr. Michał N.
Wskoczcie do klozetu i stańcie na głowie
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
  • 0 / / 0
Nieprzeczytany post autor: milosh »
Ej... to przestaje być śmieszne...
Uwaga! Użytkownik milosh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 341 / 1 / 0
może sobie wkręcasz. spróbuj się zrelaksować.
Uwaga! Użytkownik queen elizabeth nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 0 / / 0
Nieprzeczytany post autor: milosh »
Sam się zaczynam zastanawiac czy bardziej ja sobie to wkrecam, czy faktycznie tak jest - ale nie da sie nie zauwazyc, ze jestem jakis nie taki i nic mi to nie przechodzi... ciezko mi znajdowac slowa do wypowiedzi, wszystko co zdarzylo sie wczoraj czuje jakby mialo miejsce 3 miesiace temu... zgroza!
Uwaga! Użytkownik milosh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1997 / 120 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
Baclofen dożylnie pomaga. Sprawdzone empirycznie.
ciezko mi znajdowac slowa do wypowiedzi, wszystko co zdarzylo sie wczoraj czuje jakby mialo miejsce 3 miesiace temu
typowy objaw zdebilenia. Odstaw dragi.
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 1067 / 204 / 0
Nieprzeczytany post autor: czajnikof »
Odstaw dragi.
Popieram
I don't do drugs. I am drugs.
  • 930 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: tehacek »
nawet jeśli za jakiś czas nie przejdzie, to sie przyzwyczaisz.
  • 204 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaitylkoja »
powoli odklejasz sie od rzeczywistości ;]
Trust no1

Jeśli napisałem post dłuższy niż 2 zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 1 z 11
Newsy
[img]
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna

Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim

W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.