Nie interesuje mnie to, chcę dzisiaj pójść do pracy tylko.
Ale npisała do mnie, bo rano z nią pisałem.
I mi napisała ostatnie słowa - Serio Serio "Oddaję się w objęcia ciemności".
Podobno miała w chuuj hery.
I dla niej kurtyna opadła.
Świeć Panie nad jej duszą.
Legendy umierają.
Nie musiała mi tego pisać. Teraz czekać tylko jak słoneczko na gg zgaśnie na zawsze.
"Rutyna to rzecz zgubna "
WSZYSCY JĄ PEWNIE SKREŚLILIŚCIE.
Użytkownik @Maharadza vel. @Piotrunio dołączył do klubu 27, zmarł w 2018, o czym poinformowała mnie jego siostra.
Starzy użytkownicy forum będą kojarzyć tego prawilnego jeźdźca DXM i Jego przeboje jako moderatora w tymże właśnie dziale.
Taka przestroga przed RC dla Was, dzieci kochane, żebyście nie przeginali. Jego rodzina, ani żona do dziś nie wiedzą co było przyczyną zgonu, gdyby poczytały jego posty to by wiedziały. Mimo, że zaprzestał kariery na forum wcześniej, to prywatnie mi zawracal gitarę i opowiadał o swoich super mefedronowo-alko-wszelakich benzo-a najbardziej klono-kanna-mj miksach.
Jakiś czas później wspólny znajomy, z którym miałam styczność w Krakowie również do mnie napisał i potwierdził, że dostał trefny towar z którym przegiął.
Niech mu kanna lekkimi będą.
Jednej JP na 100% mordy mniej.
Z niewiadomych mi przyczyn jego pierwsze konto "nie istnieje".
ale nigdy nie wnikalam czy to przypadek, czy moze ta sama osoba...
13 kwietnia 2020Jureksteryd pisze: Sposrod osob, ktore pamietam z czasow odleglego hajpa najbardziej w pamieci zapadla mi smierc Konserwy, Pana Muchomora i Dzielnicowego- ten ostatni dosc pozno zmarl w porownaniu do dwoch wczesniej wymienionych osob. Oraz XZX-a, myslalem, ze tego to nic nie zabije :). No i Opiate Warrior/Codeine tez myslalem, ze jest niesmiertelny :D. Ze starego hajpa od 2004 jak tu siedze czy 2005 nie ma tu juz chyba nikogo lub siedza jak ja pod innymi nickami. Ciekaw jestem co u takich osob jak (wiele nickow pisanych mieli z malych liter, pisze jednak wszystkie z duzej): Ksionc, dr Kubeusz, Userd, Efc, No 1, Vester, Khabarakh, Mecenas, Zielona, Wisior, Leiche, Oxan, DerNeueRauf...., Bandzior83, Kerouac, Lotnik, Wolfi, Fiesta, Nof, Fillippo (ci dwaj ostatni chyba nie zyja). Jest ktos ze starej bandy na forum? Lub wie co sie z nimi dzieje? Osobiscie poznalem z forum Lotnika, Wolfiego, Efc i Kiszke, wszyscy mieszkalismy w Krakowie.
Co do smierci cpunow to nikogo ona nie powinna dziwic i nie ma co wspolczuc i lamentowac- o jejku jaki to byl dobry czlowiek. Osoby tutaj dziela sie na wspolczujace i moze nie cieszace sie, ale niezbyt zdziwione i podchodzacy do smierci cpunow obojetnie tudziez nawet myslacy i wolajacy: chcemy wiecej krwi!
Szukałem Cię! Jak tylko uda mi się uzyskać dostęp do PM to napiszę.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2a76953b-0081-4102-842b-947b64862ff8/rftgyd.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250812%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250812T060101Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=4b49ed6035e96872ca856e99f2dec1d624d0e47ad12488db3bd93f188b8fa912)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cocaine-rotting-hides.ee7f25.jpg)
Zatrzymano oficera żandarmerii który kierował gangiem handlującym heroiną!
Policja w Portugalii zarekwirowała 1,5 tony kokainy od międzynarodowej grupy przestępczej, którą kierował kapitan żandarmerii z Porto.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.