Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 4348 • Strona 333 z 435
  • 180 / 11 / 0
Nasiona szałwi wieszczej.
  • 2975 / 639 / 0
Pewnie gdzieś koło miliona dolarów, bo nie istnieją.
"Kocham Was Bardzo" — Marek Kotański
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
  • 12790 / 2475 / 0
Już widzę "sebixa", który zaczepia ludzi w bramie i mówi "tssssst - chcesz kupić trochę nasion szałwii? Dorzucę w gratisie kilka ziarenek krasnodrzewu pospolitego i jakoś się dogadamy, nie...?" : D
  • 823 / 11 / 1
po ile u was 5g oraz 10g MDMA lata ?
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 2717 / 515 / 0
Nie opłaca się na miejscu kupować, dycha zajebistej i czyściutkiej emki w darknecie to koszt ~~150 pln.
Na mieście ceny na przestrzeni lat niespecjalnie się zmieniły, może trochę, ale na pewno nie są tak niskie jak w sieci cebulowej.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 276 / 17 / 0
@UltraViolence kolega chyba nie pyta o zakup ;)
  • 159 / 20 / 0
Teoretyczne pytanie macie tego samego deala jakieś 3 lata. Dobre ma zazwyczaj grassy, ale liczy sobie jak za zboże 5-0 nawet przy piątakach. Rozważam czy nie zagaić W KOŃCU o zniżkę. Ale boje się, że będzie więcej odpadów typu jakieś patyki no i że z wagą może się pozmieniać (dotychczas waga nawet lekko na plus). Co sądzicie? Oszczędzić te 25-30zł na pakiecie czy płacić standardowo nie obawiając się, że obniży jakość albo jebnie focha?
Uwaga! Użytkownik rangczu jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12790 / 2475 / 0
Zależy, po ile ten dil sam bierze. Jeśli ma jakieś drogie źródło i bierze po 40 zł, to ciężko oczekiwać, by sprzedawał po tyle samo. Nie chce mi się jednak wierzyć, że w hurcie płaci 40 zł więc zwyczajnie zapytaj, czy większy zakup nie uprawnia do zniżki : ) Jemu powinno być na rękę, bo sprzeda 5 za 1 razem, a i tak zarobi. Jeśli jest mniej inteligentny, to pewnie powie, że nie bo nie, albo tak jak piszesz - będzie Ci robił 4 gramowe piątki, albo dorzucał sporo łodyg i badziewia. Wtedy szukałbym nowego dila, albo wziął się za własne krzaki.

Po 3 latach owocnej współpracy powinien jednak spuścić z ceny - choćby z racji zatrzymania stałego klienta. Musisz jednak wyjść z inicjatywą.
  • 1290 / 367 / 0
na rejonie ceny poszly ostatnio troche w gore - ziolo z 25 na 30, amph z 30 na 35 a random keton w ten samej cenie 50, choc dlugofalowo moga jeszcze spasc jak popyt spadnie
  • 12790 / 2475 / 0
Chciałbym zobaczyć to zioło za 25 zł... nie kwestionuję tutaj bynajmniej czegokolwiek, ale dziwi mnie taka cena. Masz jakiś zajebisty układ z dilem, czy po tyle normalnie sprzedają?
A może temat jest jakiś taki średni?
ODPOWIEDZ
Posty: 4348 • Strona 333 z 435
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.