- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
03 lutego 2020WrakCzlowieka pisze: Na strzał? Oj kolego, nie wiem szczerze czy w ogóle warto, od tego zacznijmy. Tramiec iv nie działa w ogóle jak opio a bardziej jak jakiś pseudoeuforyk z dziwnym wejściem. Co do pukania benzosów ekspertem nie jestem ale powtórzę to co bardziej wprawieni pisali - jedynie diazepam, midazolam i może triazolam warte walenia w ten sposób, oczywiście tylko w miksach bo solo to serio szkoda żył. diazepam podobno jakieś tam miłe wejście tak podany ma, o alprze tego nie słyszałem. Za to gdybyś to miał zjeść to alpra raczej do wyjścia do ludzi i jakichś aktywności czy ze znajomymi czy w robocie czy w pracy. Diazek raczej do zamulania w domu.
Jak nie masz tych rzeczy w szkle tylko zamierzasz przerabiać tabsy to daruj, przy takich dawkach straty na przeróbce, filtracji będą wystarczające żebyś praktycznie nic nie poczuł po zastrzyku - ale zrobisz jak chcesz.
Btw, podawany w zastrzyku (zwłaszcza za szybko) tramadol ma podobno większe szanse wywołania padaczki, ale przy tak niskich dawkach i dodatku benzo to bez znaczenia. Ale może komuś innemu na przyszłość się to przyda. Jak się mylę to niech ktoś poprawi, ale taki pogląd spotkałem wiele razy na anglojęzycznych forach, tam w ogóle się tramcem brzydzą.
26 marca 2020LolaNorth pisze: alko + pseudoefedryna. Bardzo zły pomysł?
26 marca 2020LolaNorth pisze: alko + pseudoefedryna. Bardzo zły pomysł?
fuzja - 909
przeniesiono do Apteka - miksy
z DXM to zależy, wpływ ma na pewno też twoja tolerka, ja potrafię brać po 200-300mg i na to wrzucać potem kode tylko faza jest bardzo deksowa ale też zajebista, dla samego podbicia biorę 150mg przeważnie.
Weź 90mg deksa, po 1-1.5h kode tylko jedz ją bardzo szybko, grejpfruta(białego oczywiście) najlepiej sobie z 1h przed tym strzel. O hydroksyzynie to niech ktoś inny się wypowie ale miłego snu xD i pamiętaj, żeby nic nie jeść najlepiej a jak jesteś żądny fazy to weź dulcobis sobie dzień wcześniej wieczorem, żeby cię przeczyscilo solidnie to się szybciej wchłonie i jebnie lepiej
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
28 maja 2020destjkee pisze: @spaze
z DXM to zależy, wpływ ma na pewno też twoja tolerka, ja potrafię brać po 200-300mg i na to wrzucać potem kode tylko faza jest bardzo deksowa ale też zajebista, dla samego podbicia biorę 150mg przeważnie.
Weź 90mg deksa, po 1-1.5h kode tylko jedz ją bardzo szybko, grejpfruta(białego oczywiście) najlepiej sobie z 1h przed tym strzel. O hydroksyzynie to niech ktoś inny się wypowie ale miłego snu xD i pamiętaj, żeby nic nie jeść najlepiej a jak jesteś żądny fazy to weź dulcobis sobie dzień wcześniej wieczorem, żeby cię przeczyscilo solidnie to się szybciej wchłonie i jebnie lepiej
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
