Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 1 z 8
  • 475 / 7 / 0
Dla mnie stała się dosłownie tragedia, bo blisko 30 lat tzw siedzę sobie na garach, czyli sobie robię odpal na własny użytek, a tu w polsce przez haniebny zakaz maku jest coraz trudniej o słomę makową, a ostatnio mój rolnik, od którego kupowałem słomę, to powiedział mi, że w tym roku już słomy mieć nie będzie i nie mam już do niego przyjeżdżać! W tamtym roku też miałem podobny przypadek, ale wtedy miałem innych rolników, od których mogłem kupić słomę, a teraz chyba do września od nikogo już nie kupię, a za za kilka dni słoma skończy mi się zupełnie! Czy ktoś na forum wie, czy z czech/ słowacji można przywieźć sobie słomę makową, oraz jak teraz jest na tych granicach, czy są dalej kontrole, czy można bez problemów przewieźć słomę z czech i słowacji? Jest ktoś wogóle na forum, kto ma dojście do słomy?
Uwaga! Użytkownik Fiesta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
W ogóle, wyobraźcie sobie psychikę tego kolesia i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po 30 latach grzania nagle staje mu przed oczami taka wizja, że nie ma słomy.

http://infobot.pl/r/oWM O tak jest!
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 56 / / 0
Nieprzeczytany post autor: paszczak420 »
ale zajebisty temat, dzięki Kurwiumon za tego linka. bede mial czym się zdrowo jarać jak wrócę.
Uwaga! Użytkownik paszczak420 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
[quote="Kurwik"]
W ogóle, wyobraźcie sobie psychikę tego kolesia i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po 30 latach grzania nagle staje mu przed oczami taka wizja, że nie ma słomy.

http]

Ciekawe do kogo sie zwracasz, i tak prawie nikt tu nie zaglada, lansu nie bedzie, przykro mi.

W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).

A tak serio, to zabawne to bylo.
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 475 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fiesta »
A co tam jest pod tym linkiem, bo nie mogę tam wejść? A wracając do tematu, to mieszka ktoś przy granicy czech/ słowacji, lub czy ktoś często tam zagładą?
Uwaga! Użytkownik Fiesta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
jacok pisze:
W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).
Nie muszę się hamować z tonem komentarzy przynajmniej :D
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
[quote="Kurwik"]
Nie muszę się hamować z tonem komentarzy przynajmniej ]

punkt dla Ciebie ;)

Edit:

zauważyłem, że stało się to twoim hobby. Praca już nie tłamsi, co? :)
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 475 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fiesta »
A wracając do tematu, to tematem jest możliwości przywiezienia z Czech/ Słowacji słomy makowej, oraz sytuacja na przejściach granicznych z tymi państwami... Temat jest dla mnie bardzo ważny
Uwaga! Użytkownik Fiesta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Praca nie tłamsi i kretynów/bachorów jakby coraz więcej tu przybywało. Wiosna, gady się mnożą.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
Fiesta pisze:
A wracając do tematu, to tematem jest możliwości przywiezienia z Czech/ Słowacji słomy makowej, oraz sytuacja na przejściach granicznych z tymi państwami... Temat jest dla mnie bardzo ważny
Nie wiem jak z przewożeniem, ale jakbyś nie miał jakiegoś bardzo pecha, to nie powinno być problemów. Szczególnie, że jakoby kontroli ma nie być.

Ja osobiście bym uderzał na jakieś przejście turystyczne w górach, tam jeszcze przed wejściem do Schengen był luz, przechodziłeś normalnie, tylko podnosiłeś dowodzik, żeby ziomek z budki widział. A że ruch będzie spory, nikt raczej nie zwróci uwagi na kogoś z dużym plecakiem/pokrowcem na gitarę/czymkolwiek byle wyglądać na turystę.
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 1 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.