A tak serio, to trochę dla mnie to żałosne, że zamiast przeznaczyć te środki na walkę z epidemią, dołożyć na chociażby testy których w Polsce przeprowadza się stosunkowo mało, to kupowana jest jebana amunicja do minigunów. Choć przy obecnej sytuacji i bezprawiu, nie zdziwię się jeśli za kilka miesięcy ta pierwsza część mojej wypowiedzi będzie brzmiała całkiem serio.
Co do całej sprawy - imo powinno się to dać komuś wykształconego w tej dziedzinie do analizy. Nawet taki PcP by się tu teraz przydał.
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
I jeszcze chcą poprzenosić miejsca komisji żeby były w jakichś zjebanych miejscach - np. tak jak dotychczas były głównie w szkołach i urzędach, to teraz pewnie chcą je wpierdolić na komisariaty albo placówki wojskowe, heh.
@AnnaS Godzina policyjna będzie jak przyleci dostawa amunicji
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
31 marca 2020AnnaS pisze: Wojsko Polskie kupuje amunicję do Minigunów
https://www.defence24.pl/wojsko-polskie ... -minigunow.
Chcą do nas strzelać?!
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
Btw, zabroniono ekspertom od medycyny wypowiadania się na temat wirusa. W ciągu tygodnia pewnie zabronią wypowiadania się na tematy polityczne.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
"Rutyna to rzecz zgubna "
O zakazie sportu czytałem wczoraj - w newsach o nowych obostrzeniach. Osobiście nie stosowałbym się i biegał o 4-5 rano uważając, by nie wpaść pod czołg : )
W którymś z newsów na Onecie przeczytałem też dziś, że aplikacja do przymusowej kwarantanny jest OBOWIĄZKOWA... zdaję sobie sprawę, że media kłamią, ale jak oni chcieliby egzekwować ten przymus, jeśli ktoś nie ma telefonu? Chyba, że jest obowiązek posiadania smartphona...
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
