Dobre, rzetelne info można też znaleźć w ,,indeksie” na mp.pl
No i oczywiście wyszukiwanie po słowach kluczowych w duckduckgo prac naukowych na wybrany temat, mi to bardzo pomaga w zbieraniu materiałów zarówno hobbystycznie, jak i na studia.
2. https://pl.wikipedia.org/w/index.php?ti ... a#mw-pages
Jak jak ktoś uzna że wikipedia nieprofesjonalna to niech usunie post.
Z tego co widzę, nikt nie wrzucił najważniejszej strony. W zasadzie źródła wszelkich opracowań jakie tworzą inne portale. Charakterystyka produktu leczniczego. Słowo klucz. Macie tam wszystko co do działania, dawkowania oraz szczegółowego wykazu wszystkich substancji wchodzących w skład preparatu.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
