Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 2814 / 14 / 0
W 2 poście mojego autorstwa nie ma żadnej wzmianki na temat tego, że metylon jest wykrywany przez apteczne testy. Chodziło w nim o bardzo dokładne badanie laboratoryjne. Dokładne informacje na temat sprzętu jakim dokonywano badań znajdziesz w materiale źródłowym.

Nie badano reaktywności krzyżowej testów aptecznych na metylonu. Istnieje prawdopodobieństwo wykrycia jako amfetamina, podobnie jak użytkownicy raportowali wykrywanie 4'-dimetylokatynonu przez nie.

metkatynon jest metabolizowany do efedryny, a następnie do norefedryny wg.mojego poprzedniego postu w tym temacie. Praca D'Nicuola J, Jones R, Levine B, Smith ML. Evaluation of six commercial amphetamine and methamphetamine immunoassays for cross-reactivity to phenylpropanolamine and ephedrine in urine. J Anal Toxicol. 1992 Jul-Aug;16(4):211-3. PubMed PMID: 1501473. a raczej jest opis dostępny pod http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1501473 a tylko do niego mam dostęp wskazuje, że istnieje możliwość uzyskania fałszywie dodatnich.

Dodano:
Listę beta-ketonów fałszywie wykrywanych trudno sporządzić. 4-MEC, 4-MMC, 4-EMC, MC. Byłem w trakcie przygotowania przydatnym w tym celu materiałów wcześniej, stąd opublikowana lista literatury, ale doszło u mnie do awarii zasilania ;) i utraciłem... Pytaj konkretnie, a postaram się o zasilanie i odpowiem na pytanie.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / / 0
W testach w przychodni metadonowej,gdzie nie pamiętam nazwy ale to "średnia wersja" -czyli większe =,niż standard.Tam wychodzi na 100% metkat,mef,4 MEC, Wszystko jako amph.Każdy w drugim,czesto trzecim dniu jeszcze będzie wykrywalny.
  • 134 / 6 / 0
Jeśli jeblem mikroskopijna kreseczkę bliżej nieokreślonego kryształu, w zasadzie to z dwóch pustych worków mini wydobyłem ten pył co się osadza na ściankach. Wyszło może z 5 mg może mniej. Rzecz miała miejsce w sobotę popoludniu, test ma być we wtorek pod wieczor. Wyjdzie na testach kat mep ? Nawet nic nie poczułem
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Rozbita grupa pseudokibiców zajmująca się przemytem narkotyków

Ponad 2,5 tony narkotyków mogło trafić na polski rynek dzięki działalności zorganizowanej grupy przestępczej wywodzącej się ze środowiska stołecznych pseudokibiców. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Krajowej skutecznie uderzyli w struktury przestępcze, zatrzymując jej kluczowych członków.

[img]
Badania nad grzybami zaskoczyły naukowców. Odkrycie może pomóc wielu ludziom

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania na temat działania psylocybiny, zawartej w niektórych gatunkach grzybów psychoaktywnych. Wnioski opublikowane zostały w "Nature Neuroscience". Jak się okazuje, związek ten może zmniejszać przewlekły ból i związane z nim ryzyko rozwoju depresji. Eksperymenty przeprowadzono na modelach zwierzęcych.

[img]
Niemcy po częściowej legalizacji: młodzież sięga rzadziej a dorośli korzystają bardziej świadomie

Nowe badania rządowe z Niemiec obalają jeden z głównych mitów przeciwników legalizacji marihuany – że dostępność konopi zwiększy używanie wśród młodzieży. „Drogenaffinitätsstudie 2025”, opublikowane przez Federalny Instytut Zdrowia Publicznego (BIÖG, dawniej BZgA), pokazuje, że po legalizacji użycie konopi wśród nastolatków… spadło.