Ogarnij sobie krople CBD i odstaw zioło na przynajmniej miesiąc.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
Ja dodam od siebie że kiedy wystrzelę sobie tolerkę i pomimo to dalej puszczam chmury, to wraz ze słabosią, nijakością takiej fazy pojawia się rozczarowanie , negatywne nastawienie które mj lubi spotęgować i wszystko kończy się takim męczącym nieciekawym tripem który na zejściu pozostawia rozdrażnienie.Odpoczynek niezbędny.
Gdybym teraz zapalił jakąś mocną Sativę / Hybrydę, to podejrzewam, że też byłoby bardzo grubo.
W sumie to niedługo się przekonam - lecę do Chile, gdzie jak się okazuje, zioła jest jak drewna w lesie i w kontaktach można przebierać : ) Ludzie korzystają z prawa do 6 krzaków i nie boją się zarabiać na turystach.
Moim zdaniem to mozesz miec inne objawy takie jak depresja i calkiem mozliwe ze ten "mefik" ci pomogl. Od przepalenia ziolem tez mozna dostac depresji, choc ja nigdy jej nie dostalem.
Natomiast przesadne dawki THC z wiadra i bonga choc z lufki i jointow tez sie da moga troche znieczulic na THC.
Depresji mozna dostac na pewno jak sie przestanie palic - wiec jak odstawisz, to bedziesz mial depreche i w twoim przypadku moze sie poglebic, wiec moze lepiej po prostu ogranicz jaranie. Po ograniczeniu jarania po kilku dniach powinno ci sie polepszyc, choc do pelnych efektow ograniczenia palenia trzeba czekac ok. pol roku.
Co do tolerancji, to ja nie zauważyłem u siebie owej - palę od lat zawsze tą samą ilość. Jedynie działanie staje się już nudnawe / przewidywalne i zamulające.
C.R.E.A.M.
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
„Lewe” recepty na opioidy i środki odurzające w paczkach
Prokuratura w Nowym Targu prowadzi dużą sprawę. Lekarz wystawiał „lewe” recepty na leki opioidowe, a ksiądz był jednym z odbiorców środków odurzających. To jedni z wielu zatrzymanych do sprawy osób. Nowotarska prokuratura prowadzi śledztwo, które dotyczy zatrzymanych z czterech województw, a także przerzutu środków odurzających za granicę.
