ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Witam ma taki problem zajebe sobie malo kreskę i momentalnie jest taki smród ze koniec świata i częściej sie kompe tym jebie jeszcze bardziej dodam ze z buzi ni smierdz i dziwny zapach rak
  • 779 / 180 / 0
Jakieś paranoje chyba masz. Wiem że to troche pojebane ale powiedz jakiemus zaufanemu kumplowi żeby siadł blisko ciebie i cię powąchał i on ci powie czy tak czy nie. Na 99% wkręcasz to sobie albo masz jakieś paranoje bo owszem pot po kresce śmierdzi bardziej niż normalnie ale żeby jebało w chuj to trzeba by było się faktycznie nie myć a ty z tego co piszesz kąpiesz się więc nie powinno aż tak kurwić od ciebie.
"Ta, może dlatego mówią mi: "weź no lecz się"
Ja, jeszcze pokażę im swoją lepszą wersję
Niech no wezmę coś - szczęście ląduje w przełyku
Dragi to lekarstwa, tylko w innym języku"
:płacz:
  • 5 / 1 / 0
Pytałem naprawde śmierdzi proszę p pomoc dodam ze strasznie dziwnie mi wtedy ręce pachną
  • 779 / 180 / 0
W tym przypadku jedyna pomoc to po prostu przestać ćpać to co wywołuje takie objawy, nic chyba więcej nie da się zrobić
"Ta, może dlatego mówią mi: "weź no lecz się"
Ja, jeszcze pokażę im swoją lepszą wersję
Niech no wezmę coś - szczęście ląduje w przełyku
Dragi to lekarstwa, tylko w innym języku"
:płacz:
  • 1290 / 367 / 0
To jest znany objaw psychotyczny, nie powinienes cpac bo zle skonczysz jesli po jednej kresce to masz.
  • 641 / 98 / 0
Organizm się broni przed toksynami i zawczasu wywala co się da... raczej tego nie unikniesz.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.

[img]
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa

Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.

[img]
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje

Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.