czlowiek pisze:Bycie farbowanym lisem, gdy wybranka nie bierze używek, tak się kończy trzeba zrozumieć, że nie każda rozumie odpały, jazdy z dziwnymi przekminami włacznie. Kobiety szukają oparcia silnego ramienia gdy nie biora nie zawsze chcą mieć krzywe z kimś.
[mention]Mdx[/mention]
Będzie dobrze, wyślij jej bukiet kwiatów poczta kwiatową z przeprosinami, później z nią pogadaj ;) trzymam kciuki.
Jak czytam tutaj pomysły typu koda, czy DXM to jestem zażenowany. Może jeszcze polecić koke, żeby był spięty jak bycze jaja i dociągał co godzinę? Benzo trzeba dobrać, gdyż na każdego inne lepiej może działać. Najprawdopodobniej bez tolerki najlepiej zadziała 0,5 alpry, bądź 0,5-1 klona. Innego pomysłu niż gaba nie mam, GBL może być zdradliwy.
XANAX
Bądź połączenie metylofenidatu z jakimś benzo
A już całkiem wymiata oksykodon co do dawek to zależy od osoby trzeba dobrać sobie odpowiednią dawkę dla mnie 2x dziennie na poczarku po 40 mg sprawiało że Bóg to nic przy mnie ;d nie dochodziły do głowy takie rzeczy jak problemy jakie kolwiwk
Mnie to łatwo mówić, bo mam pierdolca histrionicznego i najchętniej bym wyszedł na scenę, żeby przemawiać do setek czy tysięcy osób.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze: Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
