09 września 2019vortexxix pisze: Ja powoli dobijam do 2 lat od momentu zaprzestania przygody z ketonami. Obecnie rzucam e-papierosa i w związku z tym nasiliły mi się objawy nerwicowe i dręczy mnie głód nikotynowy, i muszę przyznać uczciwie, że gdybym teraz gdzieś na dnie szuflady znalazł zapomnianą eppendorfkę z 250 mg 3-MMC, to przypierdoliłbym to bez zastanowienia. Taka to jest wolność od ketonów, niestety.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Z dzialan negatywnych to bywa mi troche niedobrze, jest w glowie takie dziwne uczucie chmury i lekko za wysokiego cisnienia. Nic sie nie chce specjalnie po tym robic i daje za malego kopa do dzialania jak dla mnie
Takie 6-7/10
Będzie mniej sero wiecej dopy i noradry.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Nie jeść wszystkiego sniffem bo szkoda nosa przede wszystkim, ale i hajsu.
To już kwestia człowieka, mi zawsze było szkoda ketonow na podanie p.o bo lubię to sniffowe jebniecie.
W ciągach to już w ogóle szkoda materiału na p.o bo zapasu serotoniny nie ma od dawna.
Co innego jak wrzucasz raz na miesiąc to warto jedną dawkę wrzucić p.o a druga sniff.
Tylko tu dochodzi kwestia podzielenia dawki.
Jeszcze lepsza opcja jest z wyczajeniem momentu w którym wchodzi co ma wejść i poprawienie druga ROA.
TJ na start wrzucasz p.o i +/- (rozpiętość) 10-25min poprawiasz nosem.
Ja na ciągach z czasem doszedłem do opcji 50 mg sniff i 3 wrzuty poprawiające co ok 30-50 min.
Pierwsza poprawiająca po 30 min a każda kolejna czas ostatniej +10min.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Z czym najlepiej zmiksowac 3mmc aby faza byla najblizsza mefowej? do wyboru:
- 2fa,
- etylofenidat
- n-etylheksendron
- 4f-MPH
-HEP
Dodam ze nigdy nie jadlem zadnej z tych substancji procz 3mmc.
dobrze mysle na przyjecie 100 3mmc plus 50 2fa w jednej lince a do tego pozniej tylko dorzucac 3mmc ? cy moze inne propozycje?
Co do składu miksu to wątpię czy jest coś co da zbliżoną fazę do mefowej.
Co ty byśscie wybrali aby podbic euforie i stymulacje tak aby mmc bylo niejako podbite aniżeli przebite przez ta stymulację.
No chyba, żeby rozjebac tolerke.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/prof._marcin_wojnar.png)
Prof. Marcin Wojnar o alkoholach 0%: Piwo bezalkoholowe podtrzymuje mechanizmy uzależnienia
Coraz więcej osób sięga po piwo bezalkoholowe, wierząc, że to zdrowy wybór. Czy na pewno? Prof. Marcin Wojnar tłumaczy, dlaczego „zerówki” mogą być poważnym zagrożeniem – zapraszamy do przeczytania wywiadu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjaustralia.jpg)
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów
Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/masowiec.jpg)
Masowe ilości kokainy na masowcu. Kucharz w areszcie
Blisko pół tony kokainy o wysokiej czystości przejęły argentyńskie służby na masowcu Ceci w porcie rzecznym San Lorenzo. Do udziału w przemycie przyznał się okrętowy kucharz.