Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
12 września 2019nevermore1 pisze: W norwegii wysyp :) Znaleźliśmy niesamowitą miejscówke i jeszcze jej całej nie złaziliśmy. Życzę wam wszystkim powodzenia w poszukiwaniach i przesyłam fotki z ostatnich 2 zbiorów.
Pozdrawiam!
Ogólnie w tej gierce jest trochę nawiązań do naszych kochanych łysic, można tam znaleźć takie itemy jak Słoik tripogribów czy Psylocybka, ciekawe czy ich administracja nas czyta xD
Teraz jest event z grzybobraniem, moja ulubiona część tego wydarzenia to "Esencja grzybifikacji".
Potraktujcie to jako ciekawostkę, którą musiałem się z kimś podzielić
PS. Czy jest ktoś kumaty w temacie łysiczki czeskiej? Znalazł ktoś kiedyś?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
