Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
PS. Jak zamawiacie to kurier z odbiorem w punkcie, czy poste restante, podajecie prawdziwy nr telefonu czy macie zagraniczne startery?
Najgorsze jest to, jak wyparują wszystkie zainteresowania. Nawet takie najmniejsze typu cieszenie się z łażenia po lesie. Będziesz mógł pójść w las, będzie fajnie, ale z tyłu głowy będziesz słyszeć cichy głos "po co my tu właściwie kurwa jesteśmy".
Nom mati, sypaj lajna.
05 września 2019Elegist pisze: Cześć, chciałbym spróbować jakiegoś bk; czytałem wiele wątków o różnych substancjach ale po 1. nie mam żadnego doświadczenia więc nie umiem sobie wyobrazić odczuć "dopaminowych, serotoninowych, noradrenalinowych", po 2. wiele sie pozmieniało na przestrzeni lat. Czy mógłby ktoś zebrać to w całość i pobieżnie porównać i opisać mi substancje takie jak: 3-CMC, 4-CMC, HEX-EN, HEP, 3-MMC, NEP? Co najlepiej kupić w tym momencie? Prawdopodobnie zamawiałbym od rc potworka.
PS. Jak zamawiacie to kurier z odbiorem w punkcie, czy poste restante, podajecie prawdziwy nr telefonu czy macie zagraniczne startery?
Może - skoro to Twój "pierwszy raz" ... poczytaj sobie na internetach o NARKOTYKACH ... nie o dopalaczach czy RC ... o narkotykach które dają to - co chciałbys doświadczyć.
Chcesz mieć wyjebane na cały świat? a może chcesz być BOGIEM? a może chcesz sobie lewitowac po światach maincrafta? te "narkotyki" z minimalną opcją uboków będa lepsze niż dopalacze/RC ( dzisiejsze ) które dają więcej jazd PO niz w czasie trwania peaku... poczytaj o dawkach / ubokach / działaniu / środkach zapobiegawczych / zapytaj sam siebie czy Twój organizm może coś takiego w ogóle przyjąć...
a na końcu zadaj sobie pytanie najważniejsze - czy chcesz zapomnieć o TYM świecie. Bo z chwila pierwszego razu WSZYSTKO się zmienia... i NIGDY juz nie będzie takie samo. pozdrawiam.
albo się leczysz albo ćpasz - wybierz jedno
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.