Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
Skoro metkatymon jest wrazliwy na temperature to jak mozna go "osuszyc" zeby niebyl w postaci roztworu?
Kupujemy w aptece tzw. sól gorzką - jest to *uwodniony* siarczan magnezu. Teraz powinniśmy go uczynić bezwodnym - w tym celu najpierw kruszymy go na proszek, a następnie wsypujemy na patelnię i prażymy na małym ogniu przez jakiś czas (powinniśmy zauważyć parę wodną), trzeba uważać aby nie przypalić. Jeśli dobrze pamiętam to kryształy powinny zamienić się w sypki, biały proszek. Powinniśmy uzyskać w ten sposób *bezwodny* siarczan magnezu (w skutek prażenia cząsteczka/i H2O poszły w pizdu czyli uleciały w postaci pary wodnej). Ten związek ma silne właściwości higroskopijne (zajebiście pochłania wodę - nawet z powietrza!) - także musimy go szybko użyć bo inaczej się spierdoli i trzeba będzie robić jeszcze raz (bo MgSO4 znowu się "uwodni").
Należy wsypać trochę w miarę sporo kryształków do naszego gotowego roztworu metkatynonu - nie ma się co martwić, nic się nie spierdoli bo MgSO4 nie reaguje z metkatynonem, za to pięknie powinien "wyciągnąć" z niego wodę. Tym sposobem roztwór powinien się znacznie zagęścić.
(Pomysł ten opublikował ktoś na forum smartshopa, niestety nie pamiętam nicka.)
P.S.
Nie bójcie się eksperymentować!!! Nie czekajcie aż ktoś poda gotowe na tacy (czyt. sprawdzi czy przepis ten działa czy nie), tylko sami testujcie i opisujcie tu wyniki.
MgSO4 - związek łatwo rozpuszczalny w wodzie
Tyle namodzisz że będziesz miał w roztworze dodatkowy syf, bo tego nie przesączysz jak MnO2. Tak więc ten sposób odpada.
Mikrofala - ale kontrolowana, żeby nie była zbyt wysoka temperatura. Czekać trzeba, niestety, aż woda sobie postanowi opuścić środowisko reakcji. można dodać etanol, to jeszcze trochę przyspieszy. ale mikrofalówka już wtedy bedzie ryzykowna, bo temp. wrzenia alku jest dosyć niska.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
wysuszymy (ową suszarką) i dopiero to rozcieńczymy i jeszcze raz oczyścimy z osadów i takich różnych . I dopiero to puknąć..Np 5 pak sudafedu w jednej 10 mililitrowej strzykawce ^_^ ( bynajmniej nie polecam takich dawek nikomu, może stanowić zagrożenie dla zdrowia życia itp). Ładowanie tego po kolei to koszmar (zatytułowany - gdzie do cholery są jakieś wolne żyły. Zwłaszcza jak ktoś wyszedł z wprawy.)
Jutro spróbuje na porcji z 0.5 paki sudafedu i zrelacjonuje co z tego wyszło ( o ile przeżyje, oczywiście. ale jest mi wszystko jedno tak czy siak
( bynajmniej nie polecam takich dawek nikomu, może stanowić zagrożenie dla zdrowia życia itp).
fak ju babcia , fak ju dziadek, fak ju ciotka , fak ju wujek , fak juz zona , fak ju corka,fak ju syn, fak juz kumpel , fak ju dziewczyna, fak ju sasiad, fak ju sasiadka, fak ju telewizor
producente pisze: CO WY TU PIRDOLICIE, HUJA SIE DA ODZDZIELIC
opiate warrior pisze: (Pomysł ten opublikował ktoś na forum smartshopa, niestety nie pamiętam nicka.)
wydaje sie ze (jeszcze sa to rozwazania teoretyczne odnosnie metkatu, mam podobne doswiadczenia z hodowli roznych innych krysztalow) z powodu nietrwalosci metkatu - minimalna objetosc wody, a jakby sie ktos pokusil to eksykator prozniowy na pewno bedzie idealny
poki co ide zrobic "costam" jeszcze i przetestuje rade Micklena :)
ps. zamiast MgSO4 moze byc tez CaCl2 lub silikazel - swietny opis jak go otrzymac jest chyba w moje labolatorium I lub II, Stefana Sękowskiego - jak znajde wrzuce do syntez
:bongo: :psycho: :liść:
Od jutra rzucam.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.