Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1985 • Strona 69 z 199
  • 1889 / 72 / 3
Pierdolicie głupoty obydwoje. Miała 12 lat gdy lekarz po złamaniu ręki uzależnił ją od Tramalu. Potem politoxy, a ostatnimi substancjami w jej organiźmie był ten pierwszy odpowiednik rc fentanylu odmierzony zgodnie z jej tolerancją i wino. Organizm po prostu nie wytrzymał, wrzody pękły.
G. nie była osobą która popełniłaby samobójstwo z jakiegokolwiek powodu. Miała zamiar iść na technika farmacji, i jeśli spytacie BB i raczy Wam odpowiedzieć to pomagała jej z nauką przed udaniem się na studium.
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 2814 / 367 / 0
A ja jestem tego zdania ze o zmarlych ( nie wazne w jaki sposob odeszli z tego swiata) nie powinno sie zle mowic albo wcale ..
  • 641 / 98 / 0
Gruba? Na zdjęciach wygląda na całkiem w normie...
  • 3215 / 420 / 0
09 sierpnia 2019michass90 pisze:
A ja jestem tego zdania ze o zmarlych ( nie wazne w jaki sposob odeszli z tego swiata) nie powinno sie zle mowic albo wcale ..
Na szczęście nikogo nie obchodzi twoje zdanie
Większość zgonów z tego wątku zasługuje wyłącznie na niewybredne pojazdy
Uwaga! Użytkownik Fatmorgan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1889 / 72 / 3
Jak mamy się wypowiadać z szacunkiem po śmierci ludzi, którzy sami siebie za życia nie szanowali. O chuj tu chodzi?
w3ird miała rzekłabym lekką niedowagę. Miała po prostu pyzatą buźkę i opadającą powiekę, dlatego dla wielu po zdjęciu samej twarzy może wyglądać na grubą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 641 / 98 / 0
Ja po prostu nie jestem w stanie tego zrozumieć, po chuj ćpać na maxa i lecieć po krawędzi balansując na granicy życia i śmierci jak ma się naście czy nawet dwadzieścia kilka lat i całe życie przed sobą?
  • 1889 / 72 / 3
Ona wzięła wtedy dawkę dla niej bezpieczną, nie samobójczą. To prawdopodobnie alkohol zareagował z wrzodami które jej lekarz rodzinny pielęgnował Tramalem i paracetamolem w końskich dawkach kilka lat po złamaniu ręki.
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 604 / 115 / 0
trochę nie na temat, ale tramal po złamaniu ręki? dziwne, ja miałem rękę złamaną wiele razy (i to poważnie, jakieś otwarcia, przemieszczenia) też jako nastolatek i nigdy żadnego opio, nie licząc oczywiście samej operacji czyli midazolam + narkoza
już po operacji łapa w gipsie i leżeć, nie pamiętam żeby cokolwiek p/ból mi dawali, a na pewno nie opio
  • 1889 / 72 / 3
Bolała ją ręka po złożeniu przez kilka miesięcy (ze 3-4) to brała jak przykazał, a dawki były godne początkującego ćpuna, nie dwunastolatki. Na start dostała 75+650 rano i wieczorem. Na złożoną, kurwa,rękę. Gdzie emerytom się daje 37,5. Brała to bodajże 4 lata. Dzień w dzień. Bo lekarz nie powiedział matce "ten lek jest uzależniający", jej też nigdy nie powiedział. Boleć przestało, a brała już z przyzwyczajenia. Zresztą znając (a właściwie to nie znając) jej mamę to tego pilnowała. Zawsze wydawało mi się, że jest typem zimnej suki biznes-woman. Tutaj akurat ciężko mi się wypowiedzieć bo miałyśmy widzieć się w moje ferie zimowe, a ona umarła w święta...
Żeby nie robić offtopu i nie pisać zbyt dużo (bo hieny tylko czekają żeby się do niej dojebać, jw) to napisz na pw z jakimś kontaktem. Fb, mail, telefon.
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 5 / 5 / 0
trufla1989 nie żyje
Uwaga! Użytkownik PalacowaDziwka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1985 • Strona 69 z 199
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.