Rzucił ćpanie [podobno], ale przeznaczenia nie oszukał.
Warszawski to juz tyle balastowal na krawedzi ze mniej mnie zadziwil.
Pokoj ich duszy.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Duce pisze:A Warszawski nie rzucił już jakiś czas temu ćpania całkowicie?
To na co by w takim razie zdech?
No chyba że ja coś źle słyszałem o tym rzuceniu?
IMO aż takich cudów nie ma
Jeżeli wierzyć religii to warszawski w tym momencie pływa w basenie lawy, a rucha go sam diabeł.
Wywaliłem offtop z tego posta i kilka kolejnych wypowiedzi nie na temat. Za kolejne polecą warany.
F.
> zaczął chlać wódę i pił dalej mimo ponoć dwóch OZT. i tak oto jeden z nieśmiertelnych wraków hajpa udowodnił, że jednak nieśmiertelny nie jest.
to najlepszy dowód, że klasyczna taktyka ćpunów aka "mordo, nie ćpam już PIJE tylko" nie jest mądrym rozwiązaniem, he-he-he.
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
czy umrze w koncu ktos, kogo znam ? :D
zartuje, nikomu nie zycze :/
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
Wrocławianin hodował w domu grzybki halucynogenne. Policji tłumaczył, że to tylko pieczarki
Awantura domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu zakończyła się odkryciem nielegalnej hodowli i magazynu narkotyków. Policję wezwano z powodu kłótni między parą, jednak szybko okazało się, że 29-latek ukrywa w domu m.in. grzybki psychoaktywne. Policji mówił, że jest to "projekt" i że są to "pieczarki.
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
