Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Dodam że olejek jest przezroczysty.
Faza po tym jest natychmiastowa (dosłownie 2 buchy) a także bardzo mocna.
Faza to "oddalona?" percepcja i śmiechawa.
Skutków ubocznych (jak do tej pory) nie ma żadnych.
Wie ktoś co tam może siedzieć i czy jest możliwe, że to jest najzwyczajniejszy olej THC?
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
scalono.lobo
Mógłyś podesłać fotke tego olejku tutaj ;d
https://ibb.co/jovQxc
tu dla przykładu syntetyk jak dobrze pamiętam
Nie cytuj posta nad Twoim, użyj opcji mention.lobo
A jeśli ktoś chciałby sobie zrobić taki olejek w domu polecam te tutoriale:
https://www.youtube.com/watch?v=2z2W8dcSTKE
https://www.youtube.com/watch?v=Xq-ck34vyYw
Jeśli chce być pewny na sto procent albo niech zrobi swój, albo niech wyśle jakiemuś labowi do analizy (może SIN?).
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
