Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Tramal kiedyś przedawkowałem i to wspomnienie nie daje o sobie zapomnieć. Inne opioidy są dla mnie bezpieczniejsze. kodeina bo nie da się jej praktycznie przedawkować. heroina bo po dobrze wymierzonej 1 dawce już jest si. Natomiast tramal zawsze mnie rozczarowuje, więc dokładam i dokładam albo miksuje. Z drugiej strony tram współpracuje z buprą. Hmmm. Sam już nie wiem.
28 kwietnia 2019przodownik pisze: ja również odczuwałem delikatnie swego rodzaju afterglow po tramadolu, to też według mnie jego zaleta. podobny stan jak po wzięciu mniejszej dawki, która daje lekkie pobudzenie oraz motywacje.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Dla mnie tramadol działa w fazach,
Pierwsza faza to jak wchodzi grzanie, czyli jakoś przez godzine coraz bardziej grzeje aż wkońcu grzeje tak wpizde że się prawie wytrzymać nie da, ale przyjemności z tego nie ma...
W drugiej fazie te ugrzanie się umiarkowuje i następuje faza w której najłatwiej złapać noda, po prostu tak to jakoś działa na mózg
W trzeciej fazie odczuwam lekką dopaminową przyjemność i po prostu fajnie się leży nawet z otwartymi oczami
A potem w ostatniej fazie znowu wraca się do nodów ale nie wiem czy to tak legitnie czy po prostu to chyba przez to że zawsze biore w nocy i jak się robie zmęczony to noduje automatycznie bo no zasnąć na tym nie zasne
I taki schemat mi się zawsze powtarza
Dobrze opisałeś te fazy.Co do ostatniej fazy to jesteś już senny i to takie pseudo noddig.Ze zmęczenia przysypiasz, ale tramal nie pozwala zasnąć.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Międzynarodowy gang narkotykowy rozbity. Lider wpadł w Hiszpanii dzięki danym z FBI
Prokuratura Okręgowa w Tarnowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która na masową skalę przemycała narkotyki z Hiszpanii do Polski. Szajka, kierowana przez poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania Michała J., miała wprowadzić na czarny rynek narkotyki o wartości ponad 13 milionów złotych. Kluczowym dowodem w sprawie okazały się materiały z rzekomo bezpiecznego komunikatora ANOM, które polskim śledczym przekazało amerykańskie FBI.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
Czy kawa zmniejsza skuteczność leczenia depresji?
Naukowcy odkryli, że podstawą terapii stosowanych w leczeniu depresji opornej na leczenie jest wzrost stężenia adenozyny. Do tych metod leczenia zalicza się podawanie ketaminy oraz terapię elektrowstrząsową (ECT). To odkrycie skłoniło badaczy do zadania na nowo pytania o wpływ spożycia kawy na depresję. Czy częste picie kawy rzeczywiście działa ochronnie, jak wykazują liczne badania, czy może utrudniać skuteczność leczenia?
