Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 493 • Strona 48 z 50
  • 640 / 118 / 0
Trudno powiedzieć, bo na ludzi różnie działa.
Pamiętam, że przy ustalaniu dawki skutecznej sypało się ok. 25-40 mg węże i dorzutki robione były co 20 min., aż za którymś razem wchodziło i wtedy przerwy wydłużało się do ok. 2 godz.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2228 / 281 / 0
19 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
Chcę schudnąć. Mam rozpisaną dietę przez dietetyka, ale mam złe compliance, bo mi się żreć ciągle chce. W jakich dawkach stosować to to jako anorektyk?
Lepiej kupić adipex lub mesimbe
  • 880 / 365 / 6
@nCuX w przeciwieństwie do Ciebie nie śpię na pieniądzach.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2228 / 281 / 0
To niskio budrzetuowo ECA . efedryna, kofeina, aspiryna. I wszystko kupisz w aptece a nie RC syf.
  • 408 / 145 / 0
@LittleQueenie
Może Fenylopiracetam. Na mnie działał anorektycznie w dawce od 50mg. Wystarczyło się czymś zająć i zapominałem o jedzeniu. (dosłownie) 80zł za 2 gramy. Taka dawka powinna wystarczyć na miesiąc albo na trochę więcej.
  • 880 / 365 / 6
Dzięki, @return_zero. Fenylopiracetam już zamówiony, karmę przyznam w momencie gdy potwierdzę że rzeczywiście działa anorektycznie. Bezpieczne będzie kombo z bupropionem, który dzisiaj wyhaczyłam u roślinnej lekarki (3 op.)?
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 216 / 16 / 0
Nie wiem czy ktoś potwierdzi też ale takie substancje jak bromergon czy memantyna też znacznie hamują apetyt.
Uwaga! Użytkownik cyfrowypolsat nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 408 / 145 / 0
@LittleQueenie
https://selfhacked.com/blog/phenylpiracetam-dosage/
https://en.wikipedia.org/wiki/Phenylpiracetam
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bupropion

:uwaga: Phenylpiracetam to NDRI, bupropion też. Nie polecam łączyć. Jak brałem, to zapominałem jeść, wystarczał mi telefon.

:ziew: Zbadaj hormony, bo może masz z tym problem.

Ps. nie pisze postów dla karmy. Twoja wola.
  • 880 / 365 / 6
@return_zero tak jak i wszyscy my tutaj, a jednak miło jak wpada.

Przydzieliłam, bo skojarzyłam sobie kiedyś, że jak zarzucałam do pracki to faktycznie nie chciało mi się jeść :D

A ten bupropion drogi jak nieszczęście :( No ale cóż, kiedyś się żarło, teraz trzeba się odchudzić. No pain, no gain.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 216 / 16 / 0
24 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
@return_zero tak jak i wszyscy my tutaj, a jednak miło jak wpada.



A ten bupropion drogi jak nieszczęście :( No ale cóż, kiedyś się żarło, teraz trzeba się odchudzić. No pain, no gain.
A coś takiego jak oribion zamiennik wellbutrinu nie jest już dostępny?
Uwaga! Użytkownik cyfrowypolsat nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 493 • Strona 48 z 50
Newsy
[img]
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot

Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.