Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 150 • Strona 5 z 15
  • 177 / 45 / 0
Dojczlandia 40€ za grama powyżej 5g po 25€
Towar pierwsza klasa 100mg wykurwia na orbitę na około 24h
  • 106 / 14 / 0
29 grudnia 2018CzarnyWlad pisze:
Dojczlandia 40€ za grama powyżej 5g po 25€
Towar pierwsza klasa 100mg wykurwia na orbitę na około 24h
Jakie okolice w DE? Szukam juz duzo czasu i nic :/
  • 177 / 45 / 0
@ZibiZibi
Okolice Lipska; Drezno
Ale tylko u znajomych dilerow, dile na ulicy sprzedają metę po 10€/0,1g :uwaga:
  • 2372 / 317 / 0
Ktoś spotkał się z prawilnym piko w stolicy albo okolicach ? W Wawie na hasło meth słyszę tylko "że co ??" Ewentualnie..."aaa...amfetamina" ;) Pewnie szybciej trzeba by ogarnąć trochę dobrego, warszawskiego helu i pojechać na Dolny Śląsk gdzieś na wymianę na piko ;)
Bywam pod mailem hyperalien@yahoo.com
  • 1 / / 0
Dość różnie z tymi cenami, ale średnio to 120zł za gram, 0,5g - 80zł, a ćwiara 50zł. Troszke mniejsze miasto pod Legnicą.
  • 4 / 1 / 0
Poznań 150zl
Jakość nawet dobra
Powiem tak.... jak pierdolnie i nie będziesz długo spał to znaczy że dobre
A w pzn takie właśnie jest 😁
  • 177 / 45 / 0
Kurwa 100€ za grama, ostro ich pojebalo.
Nie powiem kryształ maczeta, ze łba nie ma co zbierać, no i paczki 0,1-0,3 na plusie ale cenę wyjebali jakby Walter White to gotował, szkopy, nazisci jebani.
Jednym słowem w de nie warto, lepiej import z pl i gra gitara.
  • 2372 / 317 / 0
dziwne, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby przywieść trochę materiału z południowego-zachodu PL do Centrum i Wawy i zacząć tutaj ludzi zaznajamiać z piko... Przecież sprzedawałoby się jak świeże bułeczki..
Bywam pod mailem hyperalien@yahoo.com
  • 106 / 14 / 0
Dobra zrobilem male rozeznanie w DE, i powiem jedno - po*balo ich konkretnie. Powiem tak, ponizej 70€ za g nie ma co szukac, malo tego najczesciej i tak znajdzie sie za 80-100€ za gram; drozdrozej niz dobry koks w fishscale :zły:
  • 177 / 45 / 0
23 marca 2019ZibiZibi pisze:
Dobra zrobilem male rozeznanie w DE, i powiem jedno - po*balo ich konkretnie. Powiem tak, ponizej 70€ za g nie ma co szukac, malo tego najczesciej i tak znajdzie sie za 80-100€ za gram; drozdrozej niz dobry koks w fishscale :zły:
Można znaleźć poniżej 70€ ale to będzie chuj nie piko, jakieś resztki i dosypy.
Jedyny plus tego ze meta po te 80-100€ upierdala bardzo dobrze i gram (walony z głowa a nie oporowo %-D ) starcza lekko na tydzień
ODPOWIEDZ
Posty: 150 • Strona 5 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.