Jako ze to moj pierwszy post (choc hyperreal czytam od kilku lat) chcialbym sie na poczatku przywitac.
W koncu postanowilem zrobic sobie maly ogrodek w domu, przeczytalem juz wszystko co mozliwe i mam poukladany plan w glowie, nurtuje mnie tylko jedno pytanie. W miejscowce gdzie bedzie znajdowal sie box bywam nieczesto, wiec jesli zrobie go z kartonowego pudla (z braku innych sensownych pomyslow w tym momencie) i oswietle moje rosliniki swietlowkami kompaktowymi to czy przypatkiem switlowki nie wytwarzaja na tyle cielpa zeby moj box zjaral sie wraz z mieszkaniem w ktorym bedzie stal? Ktos w ogole uprawial w kartonie? Moze jakies sugestie
powodzenia
aha i zawsze możesz tez kupić specjalna folię co by odbijała światło od ścian
Dla mnie jednak pomysł nietrafiony, choć oczywiście jak najbardziej możliwy.
Proud like a god, don't pretend to be blind!
W miejscowce gdzie bedzie znajdowal sie box bywam nieczesto, wiec jesli zrobie go z kartonowego pudla
Jak nie możesz często doglądać to posiej outdoor, a tam słonko i deszczyk dopilnują twego chabazia ;)
pozdro.
Zmienić prawo aby móc sobie zakurzyć
Do walki z wiatrakami ruszyć- tak możesz mówić
Ale miałem granat w ręku i odwagę by go rzucić...
WujekDobraRada pisze: A pilśniowa też nie jest zła , ale taki boxik to będzie lichy moim zdaniem bo za cienkie są te płyty żeby zrobić z tego w miare solidną konstrkucje.
Pozdro
ps. niewiem czy mamy na myśli ten sam rodzaj płyty , mi chodzi o takie gówniane płyty co są na przykład na tyłach starych szaf. Niewiem czy jest sens z takiego czegoś robić boxa , bo to strasznie liichy materiał i nie odporny.
ale huj z tym , każdy zrobi z czego uważa , nie chce wywoływać niepotrzebnych dyskusji.
Zmienić prawo aby móc sobie zakurzyć
Do walki z wiatrakami ruszyć- tak możesz mówić
Ale miałem granat w ręku i odwagę by go rzucić...
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.