Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1957 • Strona 47 z 196
  • 181 / 51 / 0
Przeciez to co pisze londyn nie ma zupelnie sensu. Raz, ze umarl na 100%, a potem ze "o ile umarl" to metkat. Eh takie pisanie, zeby tylko pisac.
  • 3406 / 534 / 0
No to może bigos oddam mi jeszcze zaległe 70zł.
Spoiler:
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 1916 / 335 / 2
[mention]maciejzwr[/mention] Proszę o szczególy rzekomego ! zgonu controlpolitoxy. Kojarzyłem gościa, pisał w dziale opio, napisz coś więcej.
Uwaga! Użytkownik 52eu126Iz60j nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2642 / 39 / 0
jak Kosmo umar?
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 416 / 18 / 0
26 grudnia 2018ShadySharky pisze:
jak Kosmo umar?
przedawkował opio zdaje się..
  • 5792 / 1188 / 43
A nie alko i 3mepcp >?
Takie są wyniki toksykologiczne.
Nie ważne, skąd to info.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1294 / 230 / 0
Może warto byłoby w potwierdzonych przypadkach dopisywać takiego denata do FAQ danej substancji. Tak w kwestii ostrzeżenia. Coś w stylu:
W wyniku przedawkowania 3-MeO-PCP odszedł z tego świata ceniony i zasłużony członek społeczności Hyperreal, Cosmo
To by zawsze trochę bardziej dawało do myślenia, niż że "gdzieś tam jakiś tam anonimowy ćpun zszedł od tego".
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 23 / 11 / 0
20 grudnia 2018london5 pisze:
Dr K to nie ten z forum.
Kojarze jakiegos Dr K z forum, kojarzysz jaki to byl dokladny nick ? I co sie z nim dzieje? Zyje? Bo dlugo juz nie widzialem aby cos ten nick pisal na forum
  • 416 / 18 / 0
01 stycznia 2019london5 pisze:
A nie alko i 3mepcp >?
Takie są wyniki toksykologiczne.
Nie ważne, skąd to info.
Możliwe że masz racje. Dawno to było i pamięć już nie ta, co kiedyś ;)
Tak czy owak - niech mu ziemia lekką będzie!
  • 5140 / 894 / 0
[mention]ControlPoliToxy[/mention] nie żyje na 90 procent. Wylew krwi do mózgu. Dopiszcie do zgonów z data 22 grudnia 2018/ :uwaga: :halu:
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 1957 • Strona 47 z 196
Newsy
[img]
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat

Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.

[img]
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu

W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.

[img]
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA

Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.