Pij eter, będziesz wielki
Ceny ~~200-250 za vapcap M to normalka?
Raczej tak, pod jakoś pod koniec listopada sprawdzałem cenę tego sprzętu to było 219 zł a teraz na alledrogo jest za 259 zł ?
A tak z innej beczki, po testach Fenix mini doszedłem do wniosku że to nie jest odparowywanie tylko mikro spalanie, bo jak można coś odparować jeśli prawie że nie ma w sobie wilgoci np. leży sobie rozsypane na ławie 4 dni a chmury takie lecą że hej (!!!)
Nie wiem jeśli się mylę to niech mnie ktoś oświeci.
01 stycznia 2019mietowy3 pisze: w magic flight jest podgrzewana komora i następuje suszenie materiału
1. czy temat tak samo klepie z tego ? czy słabiej czy mocniej ?
2. czy da się wyczuć smak suszu ? (różne odmiany)
3. czy czuć specyficzny zapach na chacie po waporyzacji ? (czy jak ktoś wejdzie to się zorientuje)
06 stycznia 2019airJordan pisze: Witam, mam zamiar kupić PAX3 ale z racji tej że nigdy nie korzystałem z takich urządzeń mam kilka pytań:
1. czy temat tak samo klepie z tego ? czy słabiej czy mocniej ?
2. czy da się wyczuć smak suszu ? (różne odmiany)
3. czy czuć specyficzny zapach na chacie po waporyzacji ? (czy jak ktoś wejdzie to się zorientuje)
ad. 1. nie wiem, ale mnie chyba tak samo.
ad. 2. tak da się wyczuć różne odmiany, ostatni miałem takie że smak gówna miało i mówię tu serio :D a z lufki normalnie smakowało.
ad. 3. nic nie czuć, używaj śmiało nawet na klatce schodowej lub pod drzwiami znienawidzonego sąsiada i nic nie będzie czuć :)
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
