Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 170 / 5 / 0
znacie jakies strony coffeeshopow gdzie mozna zamowic ziolko z holandi albo moze ktos juz zamawial ?
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
przecież to jest nielegalne :huh: 8-( :scared: :scared: :scared:

jak to sobie wyobrażasz? (tak wiesz z czystego założenia)
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
normalnie i tak nie sprawdzaja paczek co jest w srodku
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
no a nasiona to na granicy ludzią krasnoludki rekwiruja... juz nie mowie co by sie dzialo w przypadku zielska...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 43 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dr CoX »
Nie przesadzaj Leonardo.Nawet do skandynawi dochodzą paczuszki z ziółkiem,ale fakt lepeij zamówić nie z holandii(o ile to możliwe).Z nasionkami to więcej szumu niż to wszystko warte.
Nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem
POSTULUJĘ O BOJKOT KANABY I PRODUKTÓW PRODUKCJI IRAŃSKIEJ
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
na skandynawie dochodzą z zielem :O (marihuaną) ??
A kurwa w polsce huja... juz sam niewiem co sie dzieje... jebanego indoora mi poczta rozjebała :/
kurwa pierdolona polska... :'( :'( :'(
Nastepna pusta koperta tesh nie doszła...
wkurwić się idzie
:'( :#:

Teraz sam niewiem czy sadzić czy nie sadzić bo niechce miec neiprzyjemnych sytuacji... :scared:
czas kurwa leci a tutaj huja...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 43 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dr CoX »
Jeśli mieszkasz w małej miejscowości to sam wiesz ,paczka lub list z zagranicy to wydarzenie roku i napewno coś musi w niej być więc babka z poczty mogła się skusić.Jeśłi to policja to zapewne wpadli by Ci na chawirkę.No ale zdecydujesz sam
Nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem
POSTULUJĘ O BOJKOT KANABY I PRODUKTÓW PRODUKCJI IRAŃSKIEJ
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
wiec sprawa wygladała tak:
skad dokąd: Polska-Polska
Pan X wyslal mi jaranie + nasiona listem poleconym priorytetowym w swieta... Niestety nic nie otrzymalem... Pozniej wyslal pusta koperte listem poleconym priorytetowym zeby sprawdzic czy coś jest nie tak czy poprstu zgubili/ukradli na poczcie... List nie doszedl...

Teraz jest w planie wyslanie listu poleconego priorytetowego z podaną wartościa (ubezpieczony)... jak nie dojdzie to znaczy ze nadawca jest bogatszy o XXXzł a jak dojdzie to zobaczymy... ale bede sie czuł bezpeicznie oczywiscie jesli nie bedzie naruszony...
aha mam pomysl zeby wrzucil do koperty majeranek w hermolu... jak beda przeswietlac paczke to pomysla ze to jaranie jak otworza to sie skapna ze to majeranek :D to zwiekszy nasze szanse na wykrycie czy to poprostu pech i hujowy zbieg okolicznosci czy maczaja w tym palce jakies gnoje w mundurach...

Co myslicie o calej sprawie?
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 43 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dr CoX »
Bardzo dobry pomysł Leonardo ;-) .Proponuję dodatkowo w liście lub paczuszcze zrobić jakieś dodatkowe tajne,sprytnie pomyślane zabezpieczenie tak aby pieski nie mogły się go dopatrzeć a wy bedziecie wiedzieli ,że paczuszka napewno była otwierana.
Nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem
POSTULUJĘ O BOJKOT KANABY I PRODUKTÓW PRODUKCJI IRAŃSKIEJ
  • 7 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lookashek »
Powiedzcie mi tylko jedno czemu chcecie tak bardzo z zagranicy zamawiac jak mozna kupic bez problemu nasionka na Cannabis.fr.pl?
Wszystkie napisane przeze mnie informacje sa fikcja, nigdy nie uprawialem ani nie bede uprawaic roslin ktore sa nielegalne w Polsce.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.