Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.
Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio
Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
06 grudnia 2018TiHKAL pisze: [mention]stuk[/mention] Tak próbowało dużo ludzi. Jest dostępny. Jak niska tolerka to się nie bierz za to, po co podnosić tolerancję, jak każde opio w odpowiedniej ilości to ta sama faza ugrzania, czasem tylko euforia dochodzi. Nie widzę potrzeby miksowania z morfina. Zadajesz głupie pytania i nikomu nie będzie się chciało odpowiadać na tak podstawowe pytania z Wikipedii
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.
Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio
Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
żadna
Czy można zmieszać z wypełniaczem? - ale po co jak chcesz to wlać do coli?
Planowałem miksować z morfiną i dać minimalną dawkę dla podbicia.Chodziło mi o apteczny, bo to co mają niektórzy dilerzy to syf i lipa. - na moje u słabsze od fenta, kiedyś te porównania znałem, obecnie nie. tak czy siak odpowiednia dawka to będzie taki sam stan nagrzania jak pisałem wyżej. i zdaję mi się że potrzeba mniej fenta w porównaniu do u. raczej na 99% fent mocniejszy pod względem tego ile musisz wziąć żeby było tak samo
Patrzyłem teraz w necie i pytałem się kilku osób i też coś znalazłem info o jakiś trefniakach.A na pewno działa ten lek, czy to tylko przypuszczenie? - dobre u zrobi, wyjebka nie zrobi. i to nie jest lek tylko RC opioid
Stary, bez obrazy, brak Ci elementarnej wiedzy. Jak już musisz na szybko ogarniać to bierz tą ule, ale poczytaj przed wzięciem.
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
06 grudnia 2018Pan Cietrzew 69 pisze: Wiadomo że nie każdy sort działa ale patrząc na to forum to lepiej zakładać że działa za mocno. Co najmniej kilka osób z tego forum zmarło przez tą substancję tzn. nie przez uzależnienie tylko depresję oddechową. Jest mocniejsza od morfiny, miksowanie nie ma sensu. Lepiej nie zaczynaj bo to już równia pochyła, w właściwie to już spadnięcie z równi pochyłej i zapierdalanie w dół bez tarcia ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Moja rada: zostań przy morfinie.
A neuroleptyki tobie nie pomagają na glosy i schizy ? Przecież od tego one są i na dodatek wydaje mi się, ze na dłuższa metę lepsze niż benzo i opio.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
07 grudnia 2018TiHKAL pisze: @up to lepiej zastanów się jak to dalej widzisz, ani na benzo ani na opio daleko nie zajdziesz, a tolerka rośnie.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.