24 czerwca 2018GG Allin pisze: a na początku tego roku Grentoo chyba też załapał się na "okazje" dzięki Urszuli.
Btw. Nie mylisz Grentoo z Grensealem? Grentoo zmarł chyba jakoś w połowie 2017, Grenseal zmarł bodajże w tym roku, i zapewne przyczyną jego zgonu było właśnie U-47700 lub coś co dostał zamiast tej nieszczęsnej substancji.
Dla [mention]Vida[/mention] leci ostrzeżenie za te debilne porady jakie dawki skutecznie zabiją, ze względu na KONTEKST wypowiedzi.
Drodzy, ta substancja to nie rurki z kremem. A jeśli ktoś tutaj szukaj porady w kwestii popełnienia samobójstwa to pomylił forum. Tutaj możecie co najwyżej znaleźć porady w kontekście (bezpiecznego) dawkowania i redukcji szkód.
A z własnego doświadczenia dodawkowo powiem, że całkowicie odradzam tą substancje ze względu na jej labilność pod względem dawkowania -które częstokroć jest sprzedawana w formie rozcierki robionej przez januszy i nigdy nie wiadomo czy w 100 mg będzie 10 mg czy 80 mg U47700. Także puknijcie się w łeb. Samemu wylądowałem na SORze po tej substancji i przedawkowanie wcale takie fajne i bezbolesne nie było.
Zgonów po Uli było full, nie polecam tego nikomu. Jak wyżej napisałeś, czasem wystarczy szczypta "sprawdzonego" sortu, żeby się przekręcić.
No ale Uli już nie ma na rynku. Przynajmniej ogólnodostępnej. Na szczęście.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Jedna z najfajniejszych rzeczy z jaką miałem do czynienia.
Natomiast wymaga mega-ostrożności.
O śmiertelną przesadę jest bardzo łatwo.
Rzecz tylko dla doświadczonych albo takich cykorów jak ja, co to wszystko po trzy razy zważą, zmierzą i przygotują antidotum :)
17 października 2018rozgar pisze: Ktoś trzymał ulke w roztworze dlużej niż 2-3 tyg? Jest to jako tako w ogóle stabilne, czy ni chuja?
Ja to mam przechowywane bez roztworu - ale oczywiście super-szczelnie.
Sort sprzed mniej więcej 1,5 roku, robi jak należy w minimalnych ilościach.
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
Rewolucja w Amsterdamie? Chcą zakazać sprzedaży marihuany turystom
Władze Amsterdamu chcą ograniczyć "turystykę narkotykową" i rozważają zakaz sprzedaży marihuany osobom bez meldunku w Holandii. Pomysł budzi jednak sprzeczne reakcje wśród polityków i przedsiębiorców.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
