Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
A tak poza tym, to wie ktoś z Was jaka jest różnica miedzy, matowa a błyszczącą strona folii aluminiowej? Bo jak już pisał codeine, pali sie na matowej opalając wcześniej ta błyszczącą. Tyle ze jestem ciekaw bo np. mój kumpel pali na tej błyszczącej bo mówi ze lepiej sie wtedy kropla ślizga i tym samym mniej sie przypala przez co starcza na dłużej ;]
Zastanawiam sie jeszcze, jakie są inne sposoby palenia tego gówna, bo ja widziałem tylko dwa, czyli jeden znany wszystkim (folia) no a drugi, to było tak ze koleś zrobił sobie na puszce po piwie dziurki tam po drugiej stronie puszki czyli na dole, posypał na to trochę popiołu z fajek i na ten popiół, dal troszkę Browna, tak samo palili tutaj kolesie crack podobno to najpopularniejszy sposób, nie tak jak na filmach ze zawsze każdy jara ze specjalnej szklanej fajeczki(nie każdy taka ma)
narta
Tzn. jak sypniesz towaru na błyszczącą to szybciej się stopi, będzie szybciej płynęło i bardziej się zmarnuje.
Na matowej musisz trochę dłużej podgrzać itp.
Aha - nie dotykami paluchami folii! Tłuszcz przeszkadza, wierzcie mi. Nawet ten z palców.
No i folia musi być gładka jak dupa niemowlaka. Jak ktoś jara na klatce schodowej to weź przyłóż folię do szyby, weź owiń palec chusteczną higieniczną i musisz wyprostować. Blacha to blacha - ma być prosta i tylko rynienka ;)
Kurwa...
Szatan w dymie.
tageri pisze: a jarałeś z użyciem balonika?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.