[mention]Sttetart,[/mention]
No prawdziwy kosior, pozostaje problem zwiększania dawek i funkcjonowania na wyższych dawkach w perspektywie dłuższego czasu. Przy czym jeśli ma skłonności do psychoz (2-miesięczny pobyt na obserwacji i diagnoza F20) i fobii społecznej to ten zestaw może go rozkalibrować, akurat sam bupropion jest dość bezpieczny przy psychozach, natomiast metylofenidat może pogłębić zarówno depresję i psychozę. Ja bym spróbowała podobnego zestawiku jako młota na narkotykowe głody psychiczne.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
03 października 2018misspill pisze: akurat sam bupropion jest dość bezpieczny przy psychozach, natomiast metylofenidat może pogłębić zarówno depresję i psychozę.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Edit. DexPL
W moim przypadku doskonale, oczywiście doraźnie nikotynizmowi przeciwdziała amfetamina, bupropion - zero efektu antynikotynowego, cóż... Dodatkowo! 4 podejścia w przeciągu paru lat jako do antydepresantu, też nic, lekkie podrygi rano w pierwszych dniach, momentami kilkuminutowy mocny haj niemający wiele wspólnego z efektem leczniczym i na tym koniec rewelacji. Zmarnowałam ok. 7 miesięcy łącznie, gnijąc w wyrze i czekając na efekt tego leku.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Czytając o różnych antydepresantach zauważyłem, że ludzie lubią przypisywać im zwiększenie pragnienia alkoholu. W tym wypadku była to wenlafaksyna i paroksetyna.
Osobiście lubię alkohol (aż za bardzo), ale nie zauważyłem żeby bupropion sprawiał, że bardziej mi się chce. Inna sprawa, że jestem w ciężkiej depresji i jedynie oddycham z automatu. Dopiero jak wypiję tak jedno wino i trochę, to załącza mi się alkoholowy automat...
Istnieje pewnie mała grupa, niewielki procent ludzi którym sam bupropion w pełni wystarcza na ich objawy, ale większość w depresji mierzy się też z lękiem.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
