Dalej pluję sobie w brodę, że nie zerwałem przy ostatniej wizycie choć po 1 kwiatku...
Poza zdobytym skillem w uprawie nauczyłem się też, że nawet jeśli większość społeczeństwa szanuje cudzą pracę, to zawsze znajdzie pazerna się k...a, które ma ją gdzieś.
Może w przyszłym sezonie spróbuję z automatami...
Automaty zajebita opcja. Łatwo je skitrać i plony też spoko posiać 20-30 automatów i mamy na pół roku gwarantowane zajebiste ziółko.
Apropo mojego outa, w jednej i drugiej roślinie większość włosków jest brązowych, są tez i takie gdzie połowa jest biała połowa brązowa.
Pachną pięknie, jeśli pierwsze oznaki rozpoczęcia kwitnienia widziałem 10 lipca to czy nie za wcześnie aby ścinać ?
Ostatni pk13/14 lałem tydzień temu, a chciałem pozbyć sie tych minerałów aby smak był lepszy.
I teraz sie zastanawiam czy lepiej teraz ściąć czy poczekać tydzień dwa miec dojdą porządnie. Jutro pojutrze ma być słonecznie i 18 stopni bezchmurne niebo.
Te noce zimne mi dają do myślenia, ale oglądałem krzaki wczoraj nie widziałem pleśni ani żadnych oznak ze jej złe służy zimna noc.
Słyszałem ze dobra metoda aby pozbyć sie minerałów i odzywek z rośliny to gdy sie wyrwie krzak lejemy pokorzeniah wodę ze strumienia, aby wypłukać syf z odżywek, potwierdzi ktoś ze znawców proszę ?
Jest cos takiego, nazywa sie flush. Polega na przewodnieniu rosliny na kilka dni przed wycieciem wlasnie po to by pozbyc sie chemicznych syfow przed pozyskaniem kwiatostanow.
Moze to chodzilo o pozostawienie krzaka na kilka dni w strumieniu z zamoczonymi korzeniami bo efekt bylby ten sam.
Postanowiłem ściąć dzisiaj dojrzalszego. Drugi niech sobie stoi, ale szkoda mi ryzykować dwoma, ażeby tylko trochę jeszcze dojrzały
W każdym razie czas od zasadzenia do zbiorów jest kuszący - nawet jeśli miałoby wyjść po 5 g z rośliny.
Nie pojechałem finalnie na ścinke. Leje tak, że poczekam do jutra
Cały czas mam dylemat czy ścinać czy nie.
Przyszły tydzień ma być słonecznie 14-16 stopni, bezchmurne niebo. Jednak w nocy 4 stopnie cały tydzień.
Czy warto jeszcze tydzień się wstrzymać, przy takich warunkach kwiaty napuchną bardziej, wyprodukują więcej thc i żywicy ?
Większość topków ma brązowe włoski, oraz trichomy bardziej mleczne niż białe.
Czytałem, że ostatnie dni tydzień są bardzo ważne bo roslina produkuje najwięcej thc i najbardziej puchnie.
Proszę pomocy
Co do zostawienia ja bym zostawil jeszcze kilka dni by doszla, teraz ma byc kilka dni cieplych to bedzie w sam raz a jak beda szly deszcze to pod noz suke :)
Poczekaj tydzień, topki nabiorą ''kolorów'' i będą dojrzalsze.
Chyba, ze masz wielkie ciśnienie na własne palonko to ścinaj :diabolic:
P.S. Jaka odmianę uprawiasz?
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-08-27_18-13-07.png)
Nasi sąsiedzi legalizują marihuanę. Do 100 gramów na własny użytek
Czechy przygotowują się do ważnych zmian w swoich przepisach dotyczących marihuany. Od 1 stycznia 2026 roku będzie tam legalne posiadanie do 100 gramów marihuany oraz uprawa do trzech roślin konopi na własny użytek. Dzięki temu, Czechy staną się drugim krajem w Unii Europejskiej, który zdecydował się na takie rozwiązania.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/klefedronpruszkowski.jpg)
CBŚP zlikwidowało laboratorium narkotykowe. Zabezpieczono ponad 800 kilogramów klefedronu
Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Prokuratury Krajowej, przeprowadzili skoordynowaną akcję w powiecie pruszkowskim. Na terenie posesji odkryto kompletną linię produkcyjną do wytwarzania narkotyków oraz zabezpieczono setki kilogramów niebezpiecznej substancji psychotropowej w postaci klefedronu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln PLN.