Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Więc, interesuje mnie zwłaszcza przygotowanie mst continus do p.r..
Wystarczy rozpuszczenie w wodzie i filtracja? Ile wody na 30mg?
Rozpuszczoną w wodzie tabletkę należy przelać do strzykawki bez igły, po czym zaaplikować sobie doodbytniczo
Tutaj w FAQ znajdziesz trochę informacji
Pewnie zastosowanie ma tu metoda jak do podania i.v., pytanie czy jest sens to podgrzewać? Rozumiem że podgrzewanie przy i.v. ma na celu, odkażenie i odparowanie syfu, jednocześnie zapewnienie odpowiednio małej ilości roztworu do puknięcia, right? Czy przy p.r. można po prostu dać większą ilość wody, żeby się ładnie M rozpuściło i odfiltrowanie syfu bez podgrzewania?
Oczywiście ten post nie jest rzetelny, może podgrzanie przy p.r. coś znaczyć, coś o czym ja nie wiem, także niech lepiej wypowie się ktoś kto morfinę dodupnie próbował.
No i na pewno nie IV, Względnie IM, ale z MST ciężkoi na 90%coś spierdole
Przy podaniu doodbytniczym (p.r) biodostępność najczęściej jest zbliżona do biodostępności podania doustnego, jednak może wahać się w granicach 30-70%, co jest związane z aktualnym stanem jelita grubego i jego zawartością.
Wg tego wynika, że to lekka loteria.
Oralne też powinno klepnąć w dawce jaką podałaś. Pytanie tylko, czy tolerancja jest na poziomie jak napisałaś, czy lecisz w ciągu na tym poziomie (wtedy może być gorzej).
Zresztą, wejdź sobie do Kuchni i poobczajaj, nie będę tutaj kopiować. Jak się chce ćpać trzeba coś pokombinować czasem.
Łap https://hyperreal.info/kuchnia/Morfina
Ja tak jem ostatni tab z blistra jak mi zostaje, wtedy starczy na dłużej i nie ma skręta przez ponad 30 godzin i jak już się pojawia to łagodnie, a nie tak od razu jak po i.v.
Także to jedzenie tabsów wcale nie jest takim marnotrawstwem jak się tu wszystkim wydaje. Jak się nie ma bupry, ani nic na odstawienie to po dłuższym ciągu naprawdę lepiej ostatnią dawkę wziąć p.o.
p.r. robiłem kiedyś czasem jak np. nie miałem igieł, albo zjebałem strzał i miałem chwilowo nieczynną żyłę, to żeby nie zmarnować roztworu robiłem p.r. Ale ta metoda niezbyt mi się podoba i wcale nie jest lepiej niż w przypadku p.o. (w moim przypadku oczywiście, bo jak ktoś lubi robić sobie lewatywy to zapewne więcej z tego wyciągnie)
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
