Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
22 września 2018VladTepes pisze: Ale śmiechłem z SUPER TAJNEGO HASŁA którym sie wymieniacie (wsumie rozdajecie) na grupkach na fejsiku xDD
Pierwsza cyfra+litera tak jak ktos slusznie zauważył oznacza pojemnosc. 8H to 250g, a 5E to 500g, innych pojemnosci baka nie ma. Swoją drogą od chuja tych serii baka.
[mention]pssst[/mention]
Kierowniku będziesz wprowadzał edycję notatek dla modów? :listen:
Bo parę razy zdublowałem, a szkoda, zebys musial recznie poprawiać moje glupie bledy
Co jakis czas zerkam i poprawiam literówki znaczki sws etc.
Zajebisty projekt oby się rozwinął i nie skończył żywota. Byly rozne projekty, ale zawsze bylo widac, ze to masa gadania wielkie plany i gowniany efekt. A Ty bez pierdolenia stworzyles najlepszą rzecz. Moje uszanowanie, sciągam moherowy beret w uszanowaniu dla Twojej pracy :cheesy:
A coś mi się nasunęło.
[mention]pssst[/mention]
Mianowicie chodzi o to, ze jak dodałem notatkę to pojawia się komunikat "Dodałeś już notatkę" i nie widzę notatek innych osób :'( Fajnie, ze pojawia się taki komunikat, ale chcialbym widzieć co piszą inni
Psst nie zmieniałeś tego? Bo wydaje mi się, że wczesniej widziałem opinie innych userów po dodaniu notatki :-)
A no i na koncie moderatora nie mozna zobaczyc ilosci ocen, ale to juz najmniej istotne.
Najbardziej mi brakuje tego, ze po dodaniu notatki nie widzę innych i druga rzecz, że nie mozna edytować notatek
pzdr
Tak jak pisałem byłem na wyjeździe i byłem zajęty innymi rzeczami. Po powrocie źródło wyschło i byłem smutny. Teraz jest OK, więc biorę się za edycję notatek.
Nie mam wyjścia innego, niż zmiana hasła. Jak @STR88 dowiesz się, kto podał hasło, to będę wdzięczny. Jeśli chociaż raz zdarzy się jeszcze taka sytuacja, to zamiast hasła, będzie logowanie w postaci login+hasło. Wtedy jak wycieknie, to będzie wiadomo kto.
Sorry za zamęt, taki stary a taki glupi. Ale haslo w sumie by sie przydalo, bo pewnie zaraz bedzie wysryw serii od baka na swieta
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
