17 września 2018eiffel65 pisze:
Teraz mogę stwierdzić, że mam dwie różne odmiany inaczej formują się kwiaty.
W krzaku *1 na początku topy robiły się praktycznie białe
W krzaku *2 normalnie zielone
C.R.E.A.M.
Ciekawe czy te Twoje passiony zmieniłī kolor na fioletowy od zimna ? ( czytałem, że zbyt duża wilgoć i niska temperatura powoduje zmianę koloru liści na fioletowy)
Czy miały geny od odmiany purple ?
[ external image ]
what foods have aluminum in them
I co teraz pisze:https://ibb.co/eshj7K
https://ibb.co/bLm0ge
https://ibb.co/n3f47K
https://ibb.co/hugNBe
https://ibb.co/fwUyjz
https://ibb.co/dwG0xK
https://ibb.co/d9gNBe
https://ibb.co/mP8DHK
Jak to widzicie ?
Ścinaj jak najszybciej zanim ktoś odkryje twoja plantacje.
Widze z tego wysokie zbiory :diabolic:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
UJebany pisze:@Qlop
Ścinaj jak najszybciej zanim ktoś odkryje twoja plantacje.
Widze z tego wysokie zbiory :diabolic:
@I co teraz co to za odmiana - przypomina mi mojego krzaka (którego oczywiście nie znam z nazwy)
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
