najpierw do 2 litrów wody dolewam 1,2 pk 13 14 i podlewam tym dwie dorodne choinki, następnie podlewam każdą z nich 1,5 litra wody z dodatkiem 3 łyżek miodu z lipy i póki co nie ma lipy ;) rosną jak ta lala całe krzaki są w widocznych owocach które puchną z dnia na dzień :D
Jest git
Mam taką teorię (która sprawdziła się już na kilku krzakach), że roślina "po przejściach" (takich, że była już prawie na tamtym świecie) szybciej przechodzi w fazę kwitnienia.
Może to głupie rozumowanie, bo to przecież zmiana fotoperiodu jest impulsem (dla sezonowych), ale wszystkie moje odratowane krzaki znacznie wyprzedziły w kwitnieniu te, które rosły sobie niestresowane.
i faktycznie 10 lipca już pojawiły się pierwsze objawy kwitnienia, zapierdala rośł^ńą ostro z tymi topami :D tzn jak zobaczyłem, że jednak coś z tego bę∂ż^ę po tych dwóch miechach to zacząłem robić lst, nawozy itp i teraz rośnie jak ta lala
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
