Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 3245 / 622 / 0
Dwa razy przyłapała mnie ochrona, raz w EMPIKU we Wrocławiu, i raz na koncercie rapowym w Jeleniej Górze, w EMPIKU wiadomo plecak czy nic nie wynoszę, profesjonalna ochrona w mundurach, i w Jeleniej Górze mniej profesjonalna, ale też trzepała mi plecak. W obu przypadkach znależli BONGO ujebane w smole po jaraniu. I w obu przypadkach tylko się pośmiali i puścili normalnie nawet nie komentując tego niczym oprócz śmiechu.
Mam pytanie, jak to jest z ochroną sklepową i na imprezach z ich obowiązkami? Muszą wewać stróżów prawa? oni mi tego nawet nie skonfiskowali. :gun: :motz:
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 657 / 93 / 0
myślisz, że im się chce bawić we wzywanie pał? przecież jakby ci zrobili sprawe byli by wzywani jako świadkowie na przesłuchania, do sądu. ochrone sklepu to interesuje, żeby sklep nie tracił, a nie twoje bonio, musiałby byc chyba jakis wyjatkowy ormowiec, żeby ruszać taki temat. a konfiskować cudzej własności to oni nie mogą.
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12725 / 2463 / 0
Oni nie mają prawa "trzepać" ludziom plecaków. Jeśli już, to tylko poprosić o otwarcie. Oczywiście w takim przypadku lepiej pokazać, bo inaczej wezwą psy, a wtedy już na śmiechu może się nie skończyć.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu

Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.

[img]
Więzienie za 0,11% przekroczenia?

Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.