Pozdrawiam wszystkich
Podkreślony tekst jest zaleceniem oficjalnym przez psychiatrów.
pitka pisze:Witam. Jestem na wenli 37,5mg od 3 miesięcy (zszedlem że 150mg/doba). Obecnie po konsultacji przeskoczylem na Wellbutrin 150mg i Escitalopram. Do tego 600 pregabaliny i relanium na noc. Dziś pierwszy dzień na zamianie i zobaczymy. Jak sądzicie dobrze to wymyśliłem??
nie wiadomo co będzie na Ciebie działało czy któraś z subs. przypadkowo nie będzie zbędnym, niedziałającym zapychaczem. Na pregabę tolerka urośnie Ci moment. Monoterapia antydepem najpierw, a przy niepełnym (ale jakimś!) efekcie jednego leku dopiero możesz uderzać w kombo, inaczej tego nie widzę. Albo jeszcze inaczej: szukanie pojedynczego leku dającego pełną i satysfakcjonującą odpowiedź, a tak to masz 3 „fajne” leki i nic z tego nie wynika.
do not let these questions strain or trouble you,
find your strength in the sound and make your transition.
I jak z schodzeniem? Jakies efekty odstawienia?
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
"Zielone kliniki" w Polsce do likwidacji. Chcą zmian przepisów ws. marihuany
Do Ministerstwa Zdrowia skierowano pismo z prośbą o niezbędne działania dotyczące zasad ordynacji produktów leczniczych z konopi innych niż włókniste. - Projektowane przepisy stanowią odpowiedź na obserwowany w praktyce proceder komercjalizacji procederu ordynacji produktów konopnych poprzez masowe powstawanie tzw. zielonych klinik - wskazał petytor.
Flara wyniuchała narkotyki. Były ukryte w paczce
Ponad pół kilograma amfetaminy przechwycili funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego podczas rutynowej kontroli przesyłek w sortowni w Pruszczu Gdańskim. Narkotyki ukryte w paczce zostały wykryte dzięki czujności psa służbowego Flara.
Grzyby halucynogenne zdumiały wszystkich. Są dziwniejsze niż myślimy
Psylocybina - substancja odpowiadająca za "magiczne" działanie niektórych grzybów - wyewoluowała niezależnie co najmniej dwa razy. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Niemiec i Austrii, którzy opisali zaskakujące różnice biochemiczne między dwoma rodzajami grzybów wytwarzających ten sam związek.
