Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 751 • Strona 5 z 76
  • 703 / 40 / 0
Nieprzeczytany post autor: sotbs »
jak się po zjedzeniu nasion, nawet z tą otoczką, przeczeka dwie godziny i zwymiotuje to potem mdłości nie ma, a jak sie powój rozkręci to nawet haftowanie nie jest nieprzyjemne :-)
Uwaga! Użytkownik sotbs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / / 0
Nieprzeczytany post autor: StoŻek »
nasiona umyć, rozgryżć, połknąć, wyrzygać i latać :-D .
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
dziwne , HBWR 10 nasion nie podzialalo , mimo to ze 60 mg bromazepamu do tego i koktajl z 4 łyżeczek kava kava no i dobry zbaczek.
Jak myślicie , pewnie nasiona? ( Były z Magiczegoogrodu.pl ) Jeśli ktoś miał podobną sytuacje niech napisze
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 28 / / 0
Nieprzeczytany post autor: neurastenia »
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
neurastenia pisze:
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
szkoda , tak dobry sklep stracił właśnie klienta , uważam ,że zajmowanie się tak poważną działalnością jak sprzedaż roślin psychodelicznych powinno nie nadużywać zaufania ich użytkowników , gdyż są to rośliny sakralne. Sklep internetowy ,który nie dba o to ma na celu zdobycie kasy łatwym tropem zamiast uczestnictwa w procesie poszerzania horyzontów wiedzy psychodeliczne.
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 28 / / 0
Nieprzeczytany post autor: neurastenia »
Shpongleyes pisze:
neurastenia pisze:
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
szkoda , tak dobry sklep stracił właśnie klienta , uważam ,że zajmowanie się tak poważną działalnością jak sprzedaż roślin psychodelicznych powinno nie nadużywać zaufania ich użytkowników , gdyż są to rośliny sakralne. Sklep internetowy ,który nie dba o to ma na celu zdobycie kasy łatwym tropem zamiast uczestnictwa w procesie poszerzania horyzontów wiedzy psychodeliczne.
tez tak sadze chociaz jestem bardzo pijany
ale wiesz
to je kapitalizm

mysle co by powiedziec
zeby sie popisac

no to powiem tak - polecam coffeshopa/smartshopa, to chyba najlepszy sklepik
ostatni raz to zamawialem ow powoj jakies 3 lata temu
ale byl wysmienity
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
neurastenia pisze:

no to powiem tak - polecam coffeshopa/smartshopa, to chyba najlepszy sklepik
ostatni raz to zamawialem ow powoj jakies 3 lata temu
ale byl wysmienity
Uznany i jako pierwszy prosperujący . Smuci mnie fakt ,co z substancjami zawierającymi DMT ? Czy musi być tak tragicznie w polskim prawie ?
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 703 / 40 / 0
Nieprzeczytany post autor: sotbs »
mi akurat pasuje fakt, że dmt nie jest łatwo dostać w polsce bo to zbyt silny środek, żeby mógł go brać każdy. a tak w ogóle to zawsze można zamówić zza granicy :-) a powój z mo, to był ten droższy czy tańszy? ja zamawiałam tańszy i nie podziałał.
Uwaga! Użytkownik sotbs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 273 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: machabeus »
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
heh, o ile mi wiadomo, to 2 lata temu MO nawet nie istnial :D

A tak swoja droga to ciezko o dobre nasiona powoju w calej europie jest podobna jakosc :/
  • 42 / / 0
jest jeszcze jakaś polska stronka z której mozna zakupić powój? Pamiętam, że był sprzedawany na smartshop , ale od dłuższego czasu go tam nie widze :-/
W Pogoni Za Lepszej Jakości Życiem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Substancje_psychoaktywne
ODPOWIEDZ
Posty: 751 • Strona 5 z 76
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.