Useless me and useless you...
Do mocnych gdy nie istnieje chwila przyszła ani to co już zaszło: GOA
Do piksy coś starego dawno nie słyszanego jakaś Samantha Fox czy inna Sabrina
Do ziółka dla przyjemności słuchania: Post Regiment lub jakiś inny fajny punk
Na smutki coś z Castle Party żeby jeszcze bardziej się zdołować i oczyścić umysł
" Słucham różnej muzyki a najbardziej lubię przeboje "
z wywiadu
goa też jest nie zgorsza :)
beyond mind, and beyond our own individuality. To become One in the Divine Ecstasy
of union with the Cosmic Spirit. This is essence of the Trance Dance Experience.[/size][/color][/b]
Polecam jeszcze taką kapelę jak 1200 mics, słucham tego zazwyczaj przed tripem, żeby się odpowiednio "nakręcić" :)
obadajcie to na tripie jesli ktos da rade:P
muza z gatubku noise merzbow - black cat
cpts pisze: muza z gatubku noise merzbow - black cat
Wolę coś bardziej "melodyjnego"
Od jakiegoś czasu katuję swoje narządy słuchu projektem o nazwie BLUT AUS NORD, a dokladnie EP-ka pt. "Thematic Emanation Of Archetypal Multiplicity" (uff...). Wyśmienicie smakuje z zupą grzybową :-D :-D
sampellos -> http://www.megaupload.com/?d=DFOSUCSV.
Sękju.
EDIT:
cpts pisze: http://www.megaupload.com/?d=DOODLJDN
obadajcie to na tripie jesli ktos da rade:P
muza z gatubku noise merzbow - black cat
I pomyśleć, że jego "koncerty" trwają po kilka-klikanaście godzin.
Dżizus, jak to się w łeptynę wwierca... :-D
PanMuchomor pisze:Ja bym tego muzyką nie nazwał ;)cpts pisze: muza z gatubku noise merzbow - black cat
Wolę coś bardziej "melodyjnego"
A teraz właśnie zjadłem dwie piguły marki "rekin" (niektórzy mówią, że delfin) i słucham sobie SENTENCED - the Funeral Album i jest tak zajebiście, że mam ochote śpiewać :)
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.