- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
chaoSS
aaahaha,bania niesamowita.sprzedałem sok chaosowi za 5 zeta i wszedł dex zajebiście,oprócz tego tradycyjnie była zielona herbatka z opuncją figową xD chaosik,efka i laoks sobie grali w painkillera a ja płakałem i mówiłem że chce sie łamać opłatkiem :D i sto razy naj;lepszego wszystkim życzyłem xD a pozniej w autobusie kasowałem bilet chyba z 20 razy ;P . wchodze do dziewczyny do domu,jej rodziców nie było,kłade się na łóżku,zipie i sie trzęse cały,ona pyta "co żeś brał?" a ja mówie że nic ,buhahahahaha:D lajtowo było,faza pierwszorzędna,dzień jeszcze piękniejszy ;)
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
jak masz wene to pisz trip raporta w dziale Neuro Groove bo ten wątek tutaj jest troche bez sensu i nierozumiem go wogóle.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
ps. b. lubię herbatkę zieloną z opuncją
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.