Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Prawdziwsze urojenia (przekładające się nawet na rzeczywistość [doradzam książkę o schizorenii pewnego polskiego autora avaible at https://duckduckgo.com tz. trzeba wpisać schizofrenia książka czy coś]) zaczęły się właśnie po paleniu baki, prowadząc też do lęków..
Halucynacje, zaczęły się dopiero po braniu euforyków/stymulantów.
Branie narkotyków to wprost błaganie o chorobę psychiczną.
:hug: Nic nie będzie dobrze.
Przeczyta twoją odpowiedź i odpowie na twój post, chyba że znów dostanie bana :cheesy:
20 stycznia 2018sclass pisze: psychozy amfetaminowe mozna przeczekac, wystarczy 3 dni odizolowac sie od ludzi i samo przejdzie
Problem jest tego typu,że 3-5% ludzi podatnych na schize po jaraniu u nich aktywowany jest gen,który był jakby w uśpieniu...Po aktywacji tego genu te osoby nie będą palić,bo w głowie dzieje im się terror.To są kwestie bardzo osobnicze,bo ja jarałem bardzo długo,dużo i miałem z tego tylko dobrą zabawę,a czas spędzony z Marią Konopnicką wspominam jako pozytywny relaks.
Tu były przeprowadzone badania na ludziach i zwierzętach
marihuana zmienia strukturę mózgu
Badanie zostało przeprowadzone przez naukowców z Northwestern University i Massachusetts General Hospital/Harvard Medical School oraz opublikowane na łamach magazynu „Journal of Neuroscience.
http://natemat.pl/103823,nawet-sporadyc ... lne-szkody
BO LUBIĘ BEZCZEŚCIĆ.
Tylko jest jedno ale, jeżeli się wjebiesz w opio to będziesz w ciągu to odstawienie pogłębi ci dana schizofrenie i inne choroby. Także się zastanów.
19 stycznia 2020Blendzior72 pisze: A co z grzybami myślisz że mógłbym sobie pozwolić po odstawieniu np za 2lata z większą ilością? Dodam że psychoza była od amfetaminy
a) amfetaminę i/lub ma srogą preferencję wobec stymulantów
b) papierosów w pizdu (jeden za drugim)
(jak sądze to pewnie przez leki antypsychotyczne, gdzie większość to antagoniści receptorów dopaminowych)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/ef786956-1c15-48bd-82fa-2fa9b3856446/1000014539.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250728%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250728T201401Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=086aa1e4c056abef53e2935374ab7fb797bafe2a5456f4de14a8118111dbc826)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.