Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
29 grudnia 2017patrykolos pisze:dzieki sliczne za szybka odpowiedz, ale okazalo sie ze ten niebieski to jednak pomaranczowy xD w zwiazku z czym kolejne pytanko:29 grudnia 20174noniush pisze: Tak, było info jakiś czas temu że pojawiły się na koksie i mecie ale to było już jakieś pół roku temu jak nie więcej i w UK. Za to w Wawie latały niebieskie i zajebiste ponoć, więc wątpię że dotarły do nas te z nie tym w środku co trzeba ;-)
szamal ktos te pomaranczowe tesle, dobre one? dolnoslaskie
Kolor:Rdzawoczerwony
Kształt:Trójkątne
Logo:Logo Supermana
Gdzie kupione: NL
Kiedy kupione:tydzień temu
Sposób przyjęcia:oral
Opis działania:Ogólnie lekki strach przed zażyciem,ale namowy kumpli dały radę :)Tym bardziej,że sort podobno z NL. Jeśli znajdziecie tego koloru kółka,mogę polecić-na pewno Emka :D Tyle,że działało 2h max,czego żałuję.
Ocena działania:7/10
Dodatkowe komentarze:Za krótkie działanie i wchodzi do godziny,poza tym jest lux :D
30 grudnia 2017dzuhas pisze: niebieskie mitsubishi z warszawy ktos wie co i jak? brac cala czy se pol zjesc
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.