ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: C11H15NO2 »
Wiesz co... ostatnio byłam na imrezie i zeżarłam pół mitsubishi (różowe chyba) i jarałam non stop najpierw blanta a potem sqna, jeszcze bronxów z 2 wypiłam. Całyczas miałam banie nieziemską, fojnie się bawiłam, chwilami bez kontroli ale zawsze bariera jakas jest:] ale nie o tym miałam mówić, chciałam przekazać Tobie że bakać możesz normalnie do tablet
Uwaga! Użytkownik C11H15NO2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 193 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Maniak_17 »
Thelem pisze:
Jak to jak może ucieszyć brak móżgu? :huh: ja mam dziś zamiaqr zjeść 2 smile, i zapalić sztuke po godzinie od zjedzenia... Powinno być dobrze, nie? :D

pzodroo.
Zapal jak będą schodzić to zobaczysz o czym mówie.
Błędne koło.
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
palenie po dropsach idealnie wycisza umysł, wyłącza rozpierdol i młynek w mózgu, chilluje i pozwala spokojnie zasnąć. Tak samo jest na zejściu po kwasie/grzybach itp itp
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: C11H15NO2 »
Miałam podobnie ale negatywnie;/ po imrezie jak się spaliłam i lekko nażarłam to jak walnęłam się w wyro to schizy masakryczne sie obywały, nadal byłam obecna na imrezie i wydawało mi sie że całyczas ktos mi coś chce jeszcze wcisnąć jakiegos krążka ale to też nie dziwie się że tak było po takiej mieszance wybuchowej
Uwaga! Użytkownik C11H15NO2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 46 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Jazzman »
Jak dla mnie najlepiej dopalać trawy w czasie ładowania się pixy żeby miło sie czekało na wejście. Na koniec bani po dropsie też jest bardzo wskazane, lepiej się zasypia, ale najwazniejsze jest żeby mieć kawałek zielska na drugi dzień po dropsach na zejściu. Trawa idealnie wtedy na mnie wpływa, wycisza mi mózg, daje mi ogarnąć, fajnie sie wtedy czuje. ;] A co do tematu z czym mieszać jeszcze, to jak dla mnie z fuką jest bardzo ciekawie. Najlepiej rozkruszyć dropsa i w jedną dziure drops, w drugą fuka, robiłem tak bardzo przyjemnie jest. Koniecznie beton jakiś wylać z głośników, muza wchodzi miszcz. :D
Never stop the madness...
  • 193 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Maniak_17 »
Jeszcze poza marią:
Z koksem, fetą, kwasem, poppersem.

Odradzam łączyć z lekami.
Błędne koło.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.