Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
10 listopada 2017nucoo pisze: Cześć, wróciłem niedawno do Polski do wrocławia i od dwóch tygodni nic znaleźć nie potrafię. W Berlinie to było łatwiejsze, a tutaj na pkp pusto, w parku przy wyszyńskiego też nic nie znalazłem, może ktoś jaką wskazówką by mi pomógł?
[ external image ]
Miałbyć 1g - wrzucam na wagę w domu 0.9g - folia 0.1g - czyli kurwa na jedną pestkę wydymany człowiek przy pierwszym dilu z nowym dostawcą... To raczej powinnobyć w drugą stronę na zachętę i zrobienie dobrego wrażenia. Liczę na wyrównanie tej straty przy następnym dilu, bo kontaktów ostatnio w chuj się pojawiło w stolicy i tym samym kokurencji... O DNM's nawet nie wspominam.. Choć trzeba przyznać, że sort dobry 7/10 bym dał spokojnie
[ external image ]
[ external image ]
Z mojego doświadczania, jasne sorty, zawsze były lepsze i mocniejsze, niż takie typowo ciemne, wpadające w brąz. Ale te jest jakiś wyjątkowo dobry. Strzelam po 50mg - czasem 80mg bo więcej za grubo. Tolerkę na hel miałem raczej zerową (choć nie na opio, które w ciągu ćpam od 2 lat) - ale przez 1.5 tyg dalej 50mg iv robi mnie OK. Jedyne co, to ilość syfu, który nie rozpuszcza się podczas przerabiania do podania IV. Rzadko zresztą kiedy trafiały mi się sorty, które pięknie rozpuszczałyby się do żółto,ciemnego,czy karmelowego płynu, nie zostawiając nierozpuszczonego syfu - i to nawet sorty A+++ z marketów po 80-90E/gram, ale nie tyle co w tym. Aż dziwne, że taki kurwa mocny jest ;) Przy paleniu ludkowie tego nie widzą, ale jak ktoś puka iv to widzi od razu. Najgorzej, to myśleć, że za mało się kwasku dało o dlatego nie chce się rozpuścić :) Więc co niektórzy jak widziałem nakurwiają kwasek garściami i grzeją te łyżki aż kurwa do zagotowania się... :nuts: Co najwyżej to jakiś syf dodany gdzieś tam po drodze Wam się rozpuści bo na bank nie helupa.
Mimo wszystko też bym się wkurwił i całe szczęście, że nie mam wagi w domu.
Ale szczerze wole wydać więcej kasy wiedząc, że może i dostanę mniej, ale będzie to dobry towar, niż jechać na Pragę i chuj wie z czym wrócić. Chociaż mam jednego sprawdzonego, który do tej pory mnie nigdy nie zawiódł, gdzie ceny ma normalne i więcej niż 0,2 sypie, ale te bramy, jebane bramy i myśli o przypale, jakoś mnie nie ciągną w tamte rejony.
Ale nie martw się, kilka lat temu była długa posucha, że sztuka potrafiła kosztować ponad 100 zł.
[mention]AlienForms[/mention] jak patrzę na to Twoje zdjęcie, to miałbym taką zachciankę zrobić z tej całej ilości krople. Uhhhh.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
