Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Więc, interesuje mnie zwłaszcza przygotowanie mst continus do p.r..
Wystarczy rozpuszczenie w wodzie i filtracja? Ile wody na 30mg?
Rozpuszczoną w wodzie tabletkę należy przelać do strzykawki bez igły, po czym zaaplikować sobie doodbytniczo
Tutaj w FAQ znajdziesz trochę informacji
Pewnie zastosowanie ma tu metoda jak do podania i.v., pytanie czy jest sens to podgrzewać? Rozumiem że podgrzewanie przy i.v. ma na celu, odkażenie i odparowanie syfu, jednocześnie zapewnienie odpowiednio małej ilości roztworu do puknięcia, right? Czy przy p.r. można po prostu dać większą ilość wody, żeby się ładnie M rozpuściło i odfiltrowanie syfu bez podgrzewania?
Oczywiście ten post nie jest rzetelny, może podgrzanie przy p.r. coś znaczyć, coś o czym ja nie wiem, także niech lepiej wypowie się ktoś kto morfinę dodupnie próbował.
No i na pewno nie IV, Względnie IM, ale z MST ciężkoi na 90%coś spierdole
Przy podaniu doodbytniczym (p.r) biodostępność najczęściej jest zbliżona do biodostępności podania doustnego, jednak może wahać się w granicach 30-70%, co jest związane z aktualnym stanem jelita grubego i jego zawartością.
Wg tego wynika, że to lekka loteria.
Oralne też powinno klepnąć w dawce jaką podałaś. Pytanie tylko, czy tolerancja jest na poziomie jak napisałaś, czy lecisz w ciągu na tym poziomie (wtedy może być gorzej).
Zresztą, wejdź sobie do Kuchni i poobczajaj, nie będę tutaj kopiować. Jak się chce ćpać trzeba coś pokombinować czasem.
Łap https://hyperreal.info/kuchnia/Morfina
Ja tak jem ostatni tab z blistra jak mi zostaje, wtedy starczy na dłużej i nie ma skręta przez ponad 30 godzin i jak już się pojawia to łagodnie, a nie tak od razu jak po i.v.
Także to jedzenie tabsów wcale nie jest takim marnotrawstwem jak się tu wszystkim wydaje. Jak się nie ma bupry, ani nic na odstawienie to po dłuższym ciągu naprawdę lepiej ostatnią dawkę wziąć p.o.
p.r. robiłem kiedyś czasem jak np. nie miałem igieł, albo zjebałem strzał i miałem chwilowo nieczynną żyłę, to żeby nie zmarnować roztworu robiłem p.r. Ale ta metoda niezbyt mi się podoba i wcale nie jest lepiej niż w przypadku p.o. (w moim przypadku oczywiście, bo jak ktoś lubi robić sobie lewatywy to zapewne więcej z tego wyciągnie)
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
