Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
Zablokowany
Posty: 20 • Strona 2 z 2
  • 3651 / 999 / 2
Info od psychiatry: mają zniknąć w ciągu 3 tygodni...
sky is the limit
  • 404 / 40 / 0
Ja tez mam cos z nerwami,jak zasypiam ale co jakis czas jest krotkie rażenie troche tak jak ktos mnie poraził silniejsza iskrą z zapalniczki elektrycznej i to chyba cos z AUN,bo przez cale ciało przechodzi.
  • 3651 / 999 / 2
Odstawiłeś antydepresanty lub inne leki OUN?
sky is the limit
  • 404 / 40 / 0
Nie brałem neuroleptyków ani antydepresantow,mam fobie społeczną,ale ją elimunuje Xanaxem,zaczęło sie to wszytko kiedy zaczęłem mixowac tramal z innymi uzywkami,teraz jak biore tramal to tylko z benzo i jak na razie zmięjszyła sie częstotliwość tików.
  • 1830 / 498 / 0
13 października 2017neurobiolog pisze:
Info od psychiatry: mają zniknąć w ciągu 3 tygodni...
Tak, średnio ustępują po trzech tygodniach, tak wg "książkowej" wiedzy, co u mnie się zgadzało. Im krótszy okres półtrwania eseraja, tym brajn zapsy pojawiają się szybciej i są bardziej uciążliwe. Po nagłej odstawce wenlafaksyny to już w moim subiektywnym odczuciu zakrawało na rasowy syndrom odstawienny. Myślałem, że szlag mnie trafi.

Jeśli ktoś jedzie na wysokich SSRI/SNRI takich jak sertralina, paroksetyna, wenla/duloksetyna, esci/cita, i chce odstawiając uniknąć zapsów, mały porada- poproście magika o paczkę fluoksetyny. Argumentujcie potrzebą gładkiego odstawienia ze względu na długi okres półtrwania tejże. Powinno wystarczyć. Tę paczuszkę rozsądnie i skrupulatnie redukujemy dzieląc tabletki (rozpiski sobie darujmy), i w ten sposób brajn zapsy nie wystąpią lub będą o wiele słabsze. A jak ktoś obudzi się z ręką w nocniku i pogiętym, pustym blistrem, to pozostaje kombinować z jakimiś kurkumami, hehe. Mi przynosiła sporą ulgę, tyle mogę powiedzieć.

Pzdr.
życie jest zbyt krótkie, by dwa razy oglądać to samo porno.

Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
  • 9657 / 1903 / 2
13 października 2017neurobiolog pisze:
Info od psychiatry: mają zniknąć w ciągu 3 tygodni...
Czyli mowisz to takie cos jak zjazd przy dragach?
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 11 / 2 / 0
Ja takie kopniecia "prądem" miewam zawsze po zmniejszeniu dawki branej setraliny, lub gdy całkowicie przestawałem brać. Najczęsciej w nocy jak zasypiałem, a tu mnie naraz jeb ...
Uwaga! Użytkownik Niedogrzany nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 223 / 30 / 0
U mnie taki efekt wywołuje difehydrynat/amina zawarta w Apapie Noc np. I to nie ważne czy w dawce stricte leczniczej czy już mającej na celu np. podbicie sedacyjnego działania opio. Czyli antyhistaminy mogą mieć tu jakąś moc sprawczą.
"I że nie ma dróg bez przeszkód lecz o tym pewnie wiesz już
Wszystko wesoło jest jak obiad u teściów
I jak dostajesz wpierdol kopią od razu w sześciu.."

Comfortably Numb

wawi112 vol2.
  • 1974 / 528 / 0
brain zapsy od escitalopramu na 100%, zawsze jak odstawialem ssri/snri to sie pojawialy, znikajac stopniowo w ciagu 2-3tyg od ostatniej dawki.
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 3651 / 999 / 2
Dokładnie tak, jak blokowiska666 napisałeś. Powoli mam ich coraz mniej. Temat wyjaśniony, więc zamykam. Zainteresowanych zapraszam do tematu głównego:

Brain zaps - wątek ogólny
brain-zaps-t33592.html
sky is the limit
Zablokowany
Posty: 20 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.