Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Po obiedzie walę bombkę 100mg+.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Oral działa lepiej niż sniff, dłużej i stabilniej. Ciekawe ile tego tak dokładnie wrzuciłem, ale na pewno placebo to nie jest, porównałbym tak do swojej tolerki, 75-100mg kodeiny.
Sam wysyłałeś ?
A odnośnie BUC-8 ?
scalono - polymerase
Update od sin:
Wow
Mam update z Lab
Buc-8 to benzylfentanyl,
a buc-3 to benzylfentanyl z a-pvp!!
Laboratorium właśnie powtarza testy by określić stężenie alfy
Moje próbki dotarły/dotrą dopiero dziś.
Useless me and useless you...
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
