Zostaw, zaopatrz się w Topsin , być może nie doją do końca ( zobaczymy ) ale nie ruszaj Kobiecin, jest okej.
Po prostu dorwij nawóz , z przewagą PK aniżeli N ( azot ) i aplikuj. Ale ostrożnie, bo popalisz rośliny a szkoda - bo zdrowo wyglądają :)
Liczę na Ciebie ! :) Jak na pierwszą uprawę - zajebiście wchuj :D
Sugestia przesadzenia z matczynej gleby do donicy uwazam za absolutnie absurdalna. To tak jakbym cie wyjal z brzucha zdrowej matki i wpierdolil w inkubator w 6tym miesiacu...
Dziekuje panowie za rady, zacnych rad wiekszosc. Hehe poetycko
TiJaz pisze:Koleżka chciał chyba zabłysnąć - nic nie ruszaj - zostaw tak jak jest.
Zostaw, zaopatrz się w Topsin , być może nie doją do końca ( zobaczymy ) ale nie ruszaj Kobiecin, jest okej.
Po prostu dorwij nawóz , z przewagą PK aniżeli N ( azot ) i aplikuj. Ale ostrożnie, bo popalisz rośliny a szkoda - bo zdrowo wyglądają :)
Liczę na Ciebie ! :) Jak na pierwszą uprawę - zajebiście wchuj :D
Mowisz o warunkach w Pl.
Warunki w Niemczech sa rewelacyjne w tym roku :)
EDIT
Sorry, źle przeczytałem "to jeden z nachkiepściejszych sezonwó" (myślałem, że chodzi o najcieplejszych sezonów :))
U mnie miały warunki niemal idealne - nie licząc 1 dnia przymrozku na początku maja (nic się im jednak nie stało)
Sativy jak się nie mylę - lubują się w cieple, a bynajmniej nie marudzą jak im jest za ciepło ( z tąd smukłe liście - mała powierzchnia parowania )
Indica - reszta globu
jezus_chytrus pisze:Racja, niemniej nie wydaje mi się, by np Northern Lights "marudziła" z powodu 30C upałów : ) Po prostu są chyba bardziej odporne na zimno.
Moje nothern lights rok temu w indoorze pieknie kwitly przy 35 stopniach.
Zepsulo sie cos w chlodzeniu w filtrze weglowym.
Ak 48 automaty tez zdaly w tym roku te upaly w boksie moim ( do 35 stopni ).
Brainstorm rowniez. Takze...
W to lato bylo po 39 stopni u mnie tu...
Dzis machnalem dla was fotke hehe
2 metry 10 cm :)))
Nie bardzo rozumiem, w jakiej kwestii się ze mną nie zgadzasz : )
BTW - szukałeś preflowerów? : )
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
