Jest to o tyle okrutne, ze stojąc obok widzę jego entuzjazm i omawianie problemu, a zarazem wprost proporcjonalny spadek "wylewności" względem mijających minut.
Kolejnym jest oczywiście operator cięzkich cybuchów. Klasycznie pojawiają sie na imprezie, gdzie większość czasu myśli tylko, czy blant skręcony z obcego palenia dojdzie do nich (chociaż na bucha). Tacy ludzie są mega irytujący, przy czym potrafią zarazić nastawieniem.
Trzecia i ostatnia grupa to oczywiscie
#ZAILEMITOZEJDZIE, czyli grupa osób, która zażyła nieznajomą substancję, tylko dlatego, ze melanż na trzezwo przychodzi trudniej niż myśli o przeszczepie.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
