Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 12 z 58
  • 414 / 8 / 0
A nie Stramonium?
To nie bóg stworzył ludzi.
To ludzie stworzyli sobie boga.
  • 4024 / 375 / 953
stramonium raczej dziko rośnie,ma takie niezbyt estetyczne strzępiaste liście,inoxia ma takie regularne bardziej jajowate,ogolnie wygląda porządniej i mniejsza jest,najpopularniejsza w sensie tego co ludzie sobie sadzą,fakt,że u nas dzikich chyba innych jak dziędzierzawa nie ma
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 290 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bluecocaine »
U mnie rośnie na osiedlu, oderwałam łodyge z kwiatem i kasztankiem pare dni temu i wsadziłam do wody. Może wypusci korzonki?? :D póki co ma się dobrze a i tak zamierzam zebrać kasztanki z krzaków na osiedlu :P
Uwaga! Użytkownik Bluecocaine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 87 / 1 / 0
Bielunie bardzo dobrze rosną z nasion.Kiełkują ok 3 tygodni ale potem rosną bardzo ekspansywnie wysadza. Nasiona można wsadzić już w styczniu. Czas na ich rozmnażanie jest raczej na wiosnę. Nie wstawia się łodygi do wody tylko bezpośrednio do doniczki z ziemią.
  • 333 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cleaner »
należy pamietać że bieluń zginie nawet przy minimalnym przymrozku. a chcesz go uprawiać dla ćpania?
Uwaga! Użytkownik Cleaner nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 290 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bluecocaine »
whitewidow pisze:
Bielunie bardzo dobrze rosną z nasion.Kiełkują ok 3 tygodni ale potem rosną bardzo ekspansywnie wysadza. Nasiona można wsadzić już w styczniu. Czas na ich rozmnażanie jest raczej na wiosnę. Nie wstawia się łodygi do wody tylko bezpośrednio do doniczki z ziemią.
dzięki za info :)
Uwaga! Użytkownik Bluecocaine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 290 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bluecocaine »
Cleaner pisze:
należy pamietać że bieluń zginie nawet przy minimalnym przymrozku. a chcesz go uprawiać dla ćpania?
nie wiem właśnie, pewnie spróbuje :P
Uwaga! Użytkownik Bluecocaine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Nieprzeczytany post autor: borrasca »
Oby Budda był dla Ciebie łaskaw.
Uwaga! Użytkownik borrasca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 290 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bluecocaine »
borrasca pisze:
Oby Budda był dla Ciebie łaskaw.
Spox :) jak tylko spróbuje podzielę się doświadczeniami
Uwaga! Użytkownik Bluecocaine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Nieprzeczytany post autor: borrasca »
Oby Budda był dla Ciebie łaskaw, abyś mogła się nimi podzielić.
Uwaga! Użytkownik borrasca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 12 z 58
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.