Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Pełna nazwa chemiczna: 2-(pyrrolidin-1-yl)-1-(p-tolyl)heptan-1-one
Wzór chemiczny:
[ external image ]
Substancja pojawiła się u jednego ze sprzedawców na różowym forum i zbiera wyjątkowo pochlebne recenzje.
Mam 1g na stanie
Pozdrawiam
Dzisiaj w końcu ogarnęli te salta, paczka u mnie i ... sort takiego szarego pyłu. Trochę się tego boję, nie więcej jak 5 mg pójdzie.
Nie mam aktualnie czasu sie rozpisywać albo jak narazie bardzo ciekawa substancja . Dawki 50-80 mg sa dla mnie w sam raz, niektórzy widziałem radzą max 30 mg ale to lekka przesada .
W ciagu 8 h pracy wystarczyło wrzucić 2x wiec trzyma nawet długo i na tym samym poziomie . Chęć do roboty, milion pomysłów i to bez większego nieogaru a czas leci jak szalony :) substancja ma bardzo duży potencjał możliwe ze aktualnie zostanie nr 1 z legalnych rc.
Nie wiem czemu ale jakos w działaniu przypomina mi trochę 3,4 ctmp . A do tego nie ma dużego parcia na dorzutke
Z ciekawości dałem 80 mg hexa i koło 30 mpep i powiem ze ciekawy mix . Bardzo mocna stymulacja gdzie mpep jakby wydłużał działanie hexa .
To tak w skrócie :)
Twoim zdaniem numer 1 z legalnych rc, ale w jakiej kategorii? :) Porównujesz do 3,4ctmp, czyli taki suchy stim jakiego można się było spodziewać "na oko". Serducho szaleje, nie ma nadmiernego roztrzęsienia? Jak z odwadnianiem się na tym? PV8 potrafi przywalić, a to jednak pracę utrudnia, choć oczywiście kwestia dawkowania i ewentualnego podkładu. Miksu z hexenem z pewnością bym nie próbował, dość mi przeżyć z tym odczynnikiem ;)
Charakterne gunwo, warto wpisać do CV?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.